Zespół HEY zagrał w Szczecinku na Art Pikniku

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-07-18 00:29:34
Zespół HEY zagrał w Szczecinku na Art Pikniku
  • Foto: TV Gawex

Hej! Jesteście tam? - zapytała Kasia Nosowska rozpoczynając wraz z zespołem swój art piknikowy koncert pod szczecineckim zamkiem.

Koncert rozpoczął się chwilę przed godziną 22:00. Wokalistka, witana gromkimi oklaskami, swobodnie przywitała się z publicznością słowami macie piękne miasto, wiecie o tym?! Możecie iść na spacer nad jezioro, a nie chodzić między blokami po ulicach. Pozdrawiam Was!

Koncert zespołu HEY to jedno z najważniejszych wydarzeń tegorocznego Art Pikniku, który rozpoczął się utworem pod tytułem Całą noc. Publiczność zaśpiewała wraz z wokalistką refren z piątku na sobotę całą noc, co doskonale oddawało nastrój panujący pośród słuchaczy i nastawienie do dzisiejszej imprezy, która miała się przeciągnąć się do długich godzin nocnych. Publiczność usłyszała także utwory Do rycerzy do szlachty do mieszczan, Wczesną jesień czy Miłość uwaga, ratunku, pomocy! oraz Dość poważnie.

W drugiej połowie koncertu wokalistka przypomniała swoje nieco starsze utwory. Znane przeboje, najwyższej klasy zespół, dobra akustyka, wspaniałe brzmienie i światła, a także wyjątkowy klimat miejsca - to wszystko sprawiło, że ten koncert na długo zapisze się w pamięci publiczności. Dopisała również pogoda i pomimo zapowiadanego deszczu, można było się bawić do końca koncertu. A na koniec oczywiście bis i pożegnanie z publicznością.

Trzeba przyznać, że zespół HEY znów podbił naszą szczecinecką publiczność, a świetny kontakt wokalistki z odbiorcami sprawił, że zatęsknimy za atmosferą tego koncertu jeszcze nie raz. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

dana 2015-07-18 10:25

ojejej zobaczcie tylko ten oto ort. kwiatek (wklejam): "Dopisała również pogoda i po mimo ..." Pomimo, a nie po mimo - skąd taka pisownia??? No i widać, ze tekścik niedopracowany (choć w ogłole - całkiem słuszny) chociażby po tym dziwnym fragmencie: " Dość poważnie Wiele osób świetnie ..".A co to miało znaczyć? gdzie i do czego ta powaga?

Redakcja TV Gawex 2015-07-18 11:42

Dziękujemy za czujność i pozdrawiamy. Jak się szybko pisze to zdarzają się spacje tam gdzie nie powinny. Dość poważnie - to oczywiście tytuł jednego z prezentowanych utworów.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: