Taneczny performance na Placu Wolności

  • KW
  • 2015-07-17 12:32:21
Taneczny performance na Placu Wolności
  • Foto: TV Gawex

Do dzisiaj, w Szczecinku przebywa ponad stu tancerzy ze Szczecina, którzy przyjechali do nas na obóz taneczny. Na zakończenie tego pobytu, w czwartkowy wieczór mieszkańcy naszego miasta mogli obejrzeć występ taneczny w wykonaniu uczestników tego obozu.

Do Szczecinka przyjechał cały obóz taneczny prosto ze Szczecina. Dzieciaki w różnych grupach wiekowych trenowały kilka ostatnich dni w naszym mieście. Ich trenerzy podkreślają, że świetnie się z nimi pracowało, na treningach panowała świetna atmosfera i było dużo zabawy. Wczoraj na Placu Wolności te roztańczone dzieciaki wykonały specjalny performance, którym chciały zaakcentować swoją obecność w naszym mieście. Mimo dość późnej pory, udało im się przykuć uwagę przechodniów. W ten sposób pożegnały się ze Szczecinkiem, bowiem już dzisiaj wracają do domu.

Następny taki obóz będzie już za rok, a ten nie był pierwszym w wielu przypadkach. Dzieciakom i i ich instruktorom Szczecinek wyraźnie przypadł do gustu i mówią o naszym mieście wyłącznie pozytywnie. My możemy powiedzieć jedynie, że zapraszamy zatem za rok.

 Jak wypoczywały i tańczyły dzieci  dzieci ze Szczecina zobaczą Państwo  dziś o 17:15 w Echach Dnia. Zapraszamy

 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: