Ratusz szuka wykonawcy Strefy Aktywnego Wypoczynku na Osiedlu Kopernika

  • KW
  • 2015-07-15 14:34:14
Ratusz szuka wykonawcy Strefy Aktywnego Wypoczynku na Osiedlu Kopernika
  • Foto: UM Szczecinek/wizualizacja

Już 29 lipca br. powinniśmy poznać wykonawcę Strefy Aktywnego Wypoczynku na Osiedlu Kopernika w Szczecinku. Urząd Miasta właśnie ogłosił przetarg na wykonanie tej inwestycji.

Strefa Aktywnego Wypoczynku zapowiada się naprawdę ciekawie i z pewnością znajdzie się tam wiele atrakcji dla każdego. Ma to być teren rekreacyjny, gdzie będą mogli przebywać zarówno starsze osoby, jak i młodsze. W ramach ogłoszonego przetargu, firma, która wygra, wykona tam pomosty pływające, zainstaluje oświetlenie terenu, wykona ścieżki rowerowe/tor wrotkarski, a także obiekty małej architektury w miejscu publicznym oraz fontannę pływającą. Dodatkowo będą tam nawierzchnie z kory i trawniki z rolki. Nie zabraknie też miejsca na rozrywkę, czyli na ślizgawki terenowe, huśtawki, stolik do gry w chińczyka i w szachy, piaskownica, karuzele i inne. 

Przypomnijmy, prace nad Strefą rozpoczęły się już w styczniu 2015 roku. Pierwszy etap prac zakładał rewitalizację oczka wodnego, które się tam znajduje. Wówczas zbiornik został pogłębiony i oczyszczony z zalegającej w nim od lat roślinności. Teraz przyszedł czas na dalsze prace. Rozstrzygnięcie przetargu nastąpi 29 lipca. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: