Andrzej Kowal wykręcił 938 kilometrów na rzecz dzieci!

  • KW
  • 2015-07-13 15:24:25
Andrzej Kowal wykręcił 938 kilometrów na rzecz dzieci!
  • Foto: https://www.facebook.com/KowalAndrzej

Andrzej Kowal, szczecinecki sportowiec ma na swoim koncie wiele ekstremalnych wyczynów. Do listy dołączyło właśnie 938 wykręconych kilometrów na rowerku stacjonarnym podczas akcji Pomoc Mierzona Kilometrami.

To już trzeci sezon, kiedy Polacy dzięki udziałowi w akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami mogą wykazać się formą w szczytnym celu - pomaganiu podopiecznym Fundacji TVN Nie jesteś sam. Do akcji może dołączyć każda osoba! Wystarczy na swój smartfon pobrać darmową aplikację Endomondo Sports Tracker, wybrać jedną z aktywności podlegających pod akcję - wędrowanie, chodzenie, fitness walking, bieganie, jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazda na rolkach lub też sport na wózku inwalidzkim i rozpocząć zbieranie kilometrów! Akcja rozpoczęła się 20 czerwca i potrwa do 27 września 2015 roku. Całość podzielona jest na 8 etapów, przy czym każdy etap to nowe kilometrowe wyzwanie oraz kwota na rzecz dzieci, które pomimo niepełnosprawności chcą wrócić do aktywności fizycznej! Przy pozytywnej realizacji wszystkich ośmiu wyzwań na rzecz Fundacji może trafić nawet milion złotych! 

W miniony weekend podczas Projektu Plaża w Szczecinku odbyło kolejne wydarzenie wspierające trzecią edycję akcji społecznej Pomoc Mierzona Kilometrami. Każdy chętny mógł przyjść do specjalnego namiotu i tam "wykręcić" kilometry na rzecz dzieci. Jednym z takich osób był szczecinecki propagator sportu Andrzej Kowal. Przez trzy dni udało mu się przejechać 928 kilometrów na rowerku stacjonarnym! Łącznie w Szczecinku udało się wykręcić ponad 2300 kilometrów. Szczecinek - idealne miejsce do bicia rekordu w pomaganiu. Jeśli udało się tutaj, uda się wszędzie. Jest mi niezmiernie miło ogłosić Wam, że jako miasto jesteśmy liderem ‪#‎PMK‬. Wspólnie wykręciliśmy ponad 2300 kilometrów. 
Z całego serca dziękuję Wam za udział, wspieranie mnie i te 938 km oraz dzisiejszy
(12.07 - przyp. red.) rekord 321km. Dziękuję również ekipie T-mobile za życzliwość, pomocną dłoń oraz wzorową organizację. Kochani pamiętajcie, że musimy zebrać 40 mln km. Ja zaczynam już jutro, a Was drogi Szczecinku i cała Polsko proszę o przemierzanie jak największej ilości kilometrów z Endomondo. Zapraszam również do Kucia Formy z Kowalem - napisał na swoim facebookowym profilu Andrzej Kowal. 

My serdecznie gratulujemy i dziękujemy, bo przecież Andrzej Kowal godnie reprezentował nasze miasto!

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: