Mistrzostwa Polski. Wakeboardziści ze Szczecinka znów na podium!

• 2015-07-13 11:41:08

Wakeboardziści ze szczecineckiego klubu KABEL po raz kolejny zaprezentowali wysoki poziom swoich umiejętności - tym razem podczas VI Mistrzostw Polski w Wakeboardzie i Wakeskate.

Tydzień temu informowaliśmy Państwa o zwycięskich występach szczecineckich wakeboardzistów w Koszalinie (pisaliśmy o tym tutaj: KLUB WAKEBOARDOWY KABEL SZCZECINEK Z SUKCESAMI W KOSZALINIE!), a dzisiaj miło jest nam poinformować, że kolejne wspaniałe starty, zakończone na podium miały miejsce podczas VI Mistrzostw Polski, które odbyły się w miniony weekend. W dniach 9-11 lipca 2015 w Januszkowicach odbyły się Mistrzostwa Polski w Wakeboardzie i Wakeskate.

Zawodnicy z klubu zdobyli 3 medale. W kategorii Junior młodszy Jakub Dąbrowski zajął 3 miejsce, w kategorii Junior Karol Gołuński także był trzeci, natomiast w kategorii open Jakub Konefał okazał się niezwyciężony, zdobył 1 miejsce i tytuł Mistrza Polski.

Panom serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!