Ogromny sukces Rebelii we Włoszech!

  • KW
  • 2015-07-09 14:51:58
Ogromny sukces Rebelii we Włoszech!
  • Foto: ZTW Rebelia

Tancerki z ZTW Rebelia ze Szczecinka wzięły udział w Międzynarodowym Festiwalu Talentów Top Art. Były to pierwszy występ zespołu poza granicami naszego kraju i jakże owocny! W efekcie, do Polski powrócili z dorobkiem dwóch pierwszych i dwóch drugich miejsc.

Pierwszy tydzień wakacji, tj. 28.06-05.07.2015 był niesamowicie pracowity dla tancerek z ZTW Rebelia. Dziewczyny pojechały do słonecznej Italii, aby wziąć udział w Festiwalu Talentów "Le Strade Della Musica". Nominację do udziału w tym wydarzeniu zespół otrzymał już w listopadzie ubiegłego roku (pisaliśmy o tym tutaj: REBELIA POJEDZIE DO RZYMU REPREZENTOWAĆ NASZ KRAJ!). Przez tydzień, tancerki miały okazję wziąć udział w wielu warsztatach, szkoleniach i zajęciach tanecznych z prowadzącymi w składzie: Aldo Ferraro - hip- hop, Angela Lupa (latino dance) , Simona Crivellone (balet, modern dance) i Michael Valentini (latino dance). 

W turnieju dziewczyny wywalczyły dwa pierwsze i dwa drugie miejsca. Jury TAF (również prowadzący warsztaty dla uczestników festiwalu) przyznało: 

- I m-ce w kat.duet modern pow. 18 lat "Sumienie" - chor.Thierry Verger (fr. spektaklu "Axiom") w wykonaniu Ola Getka i Nel Grzywacz,
- I m-ce w kat. inne formy tańca, formacja pow. 16 lat "Dla ciebie, dla mnie - nie dla nas" - Rebelia , chor.Jarmila Góra,
- II m-ce w kat. hip hop formacja pow. 12 lat "Misz- Masz" Rebelia 2 , chor. Jarmila Góra,
- II miejsce w kat. miniatura modern do 12 lat "Zielono mi" Rebelia 3 , chor. Jarmila Góra.

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni tak wysoką oceną i szczęśliwi, że nasz zagraniczny debiut był tak udany. Dziękujemy też wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki! - napisał zespół na swoim facebookowym profilu. My serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że to nie pierwszy tak udany występ poza granicami kraju! Powodzenia!

Ogromny sukces Rebelii we Włoszech!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: