''Gryfita Szczecinecki'' po raz drugi. Zgłoś swojego kandydata

  • KW
  • 2015-07-09 10:54:23
''Gryfita Szczecinecki'' po raz drugi. Zgłoś swojego kandydata
  • Foto: TV Gawex

Szczecinecka Nagroda Kultury „Gryfita Szczecinecki” to wyróżnienie, które od 2014 roku przyznawane jest lokalnym animatorom kultury oraz artystom związanym z naszym miastem. Ruszył kolejny nabór wniosków kandydatów do otrzymania tej nagrody w roku 2015.

Nagroda przyznawana będzie corocznie przez Burmistrza Szczecinka na wniosek instytucji kultury, związków i stowarzyszeń społeczno-kulturalnych, szkół, jednostek organizacyjnych, których statutowy zakres działania obejmuje zadania w dziedzinie upowszechniania kultury i sztuki, Komisji Kultury, Edukacji, Sportu i Turystyki Rady Miasta Szczecinek, dyrektora Samorządowej Agencji Promocji i Kultury oraz osób fizycznych, mieszkańców Szczecinka.

„Gryfita Szczecinecki” przyznawany będzie w następujących kategoriach:

1. sztuki plastyczne,

2. twórczość literacka i upowszechnianie kultury,

3. muzyka i taniec,

4. film i teatr.

Termin składania wniosków z nazwiskami poszczególnych kandydatów upływa 30 września 2015 roku. Nagroda zostanie oficjalnie wręczona podczas Szczecineckiej Gali Kultury, która odbędzie się 9 października w Centrum Konferencyjnym "Zamek".

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Szczecinka do zgłaszania osób bądź instytucji, które w Państwa mniemaniu przyczyniły się do upowszechniania lokalnej kultury i artystycznej  promocji naszego miasta.

Formularze nominacyjne można pobrać z naszej strony internetowej http://www.szczecinek.pl. Po ich wypełnieniu należy je przesłać pocztą bądź e-maliem na adres Urzędu Miasta z adnotacją: Szczecinecka Nagroda Kultury.

UM Szczecinek, plac Wolności 13, 78-400 Szczecinek

e-mail: t.czuk@um.szczecinek.pl

info: T. Czuk

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: