Na kawę do ratusza

  • KW
  • 2015-07-09 10:32:15
Na kawę do ratusza
  • Foto: TV Gawex

Szczecinecki ratusz wciąż zmienia swoje oblicze. Do gustownie zadaszonego dziedzińca, mieszkańcy naszego miasta zdążyli się już przyzwyczaić. Podobnie jak do japońskich wiśni oraz innych roślin ozdobnych, które tam zasadzono. Ale to jeszcze nie wszystko. Już niedługo na powstałym patio można będzie - przy okazji załatwiania spraw urzędowych - napić się kawy lub wody.

Burmistrz Szczecinka wielokrotnie zresztą wspominał o takiej możliwości podczas omawiania planów inwestycyjnych miasta, podkreślając funkcjonalność zaprojektowanych w naszym ratuszu rozwiązań architektonicznych.

Obecnie są one konsekwentnie realizowane i trzeba przyznać, że dzięki temu patio cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko turystów, ale i mieszkańców naszego miasta - mówi Tomasz Czuk, rzecznik prasowy UM Szczecinek.

Od paru dni na dziedzińcu pojawiły się kolejne elementy projektu - ławki i przytwierdzane do podłoża stoliczki.  Za kilka dni, zamontowane zostaną w tym miejscu automaty do kawy, czekolady i herbaty oraz zimnych napojów i przekąsek. Przetarg w sprawie dzierżawy gruntu/powierzchni użytkowej pod automaty vendingowe został ogłoszony dwa dni temu, a dzisiaj, 9 lipca, kończy się termin składania ofert. Na ratuszowym patio staną więc dwa automaty, jeden z napojami gorącymi, drugi z napojami zimnymi i przekąskami. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: