Plac zabaw w kształcie statku powstaje w Parku Miejskim

  • KW
  • 2015-07-06 14:37:48
Plac zabaw w kształcie statku powstaje w Parku Miejskim
  • Foto: TV Gawex

Szczecinek wzbogaci się o trzy, nowe place zabaw. To bardzo dobra informacja dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta, tym bardziej, że rozpoczął się okres wakacyjny, podczas którego dzieci i ich rodzice chętniej spędzają czas na świeżym powietrzu.

Jeden, nowy plac zabaw powstał już w miejscu, gdzie do tej pory nie było żadnych placów zabaw. Mowa tu o ulicy Kukułczej w Trzesiece, gdzie plac zabaw powstał przy boisku. Są już tam postawione urządzenia i najmłodsi mogą już z nich korzystać - powiedział Burmistrz Jerzy Hardie-Douglas. Drugi plac zabaw, który dopiero powstanie, zlokalizowany zostanie na Osiedlu Raciborki, na ulicy Fabrycznej. Urządzenia są już przywiezione i czekają na zamontowanie. Będzie ich około 6-7 - dodaje burmistrz. 

Kolejna, największa naszym zdaniem, atrakcja dla dzieci to ogromny, 20-metrowy statek, który zbudowany zostanie w Parku Miejskim w Szczecinku. Statek powstanie na placu zabaw, który już istnieje, niedaleko Zamku i Ogrodu Różanego. Plac zabaw nadal będzie, a obok niego, na wolnym terenie zbudowane zostanie coś, czego jeszcze w Szczecinku nie było - wielki, 20-metrowy statek - mówi Jerzy Hardie-Douglas. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

klaudia 2015-07-02 10:51

w końcu place zabaw , a nie same parkingi , kościoły , a dzieci nie mają gdzie się bawić . !!!!!

Irena 2015-07-07 10:46

Super pomysł. To miasto ma być też dla dzieciom, nie tylko dla emerytów i turystów

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: