Budują scenę na Polo TV Hit Festival

  • KW
  • 2015-07-01 13:13:47
Budują scenę na Polo TV Hit Festival
  • Foto: TV Gawex

Już za trzy dni w naszym mieście odbędzie się II Polo TV Hit Festival. Dziś, 1 lipca rozpoczęły się przygotowania do tego wydarzenia. Na placu koncertowym powstaje scena, na której już w sobotę, 4 lipca wystąpią czołowe zespoły disco polo.

Polo TV Hit Festival to wydarzenie, które Telewizja Polo TV organizuje przy współpracy z miastem Szczecinek oraz z Samorządową Agencją Promocji i Kultury.

Na placu koncertowym przy ulicy Kołobrzeskiej zagrają gwiazdy muzyki disco polo i dance: BOYS, AFTER PARTY, D-BOMB, CZADOMAN oraz zespół MIG. Czeka nas ponad 8 godzin muzyki. Festiwal będzie transmitowany na żywo przez telewizję Polo TV, a produkcją koncertu zajmie się firma Promotor, słynąca z organizacji dorocznej gali Eska Music Awards.

Przypomnijmy, podczas festiwalowych szaleństw otworzona zostanie także specjalna Strefa Fana, gdzie będziecie mogli spotkać Waszych idoli, porozmawiać z nimi, otrzymać autografy i zrobić sobie wspólną sweetfocię! Ponadto znajdziecie tu także niezbędnik prawdziwego fana disco polo czyli: gorące składanki muzyczne, najnowsze krążki topowych zespołów takich jak Czadoman, Fanatic, MeGustar, Coolers, Stereo, koszulki, gadżety, gazetki i inne atrakcje związane ze światem muzyki tanecznej! Strefa Fana zlokalizowana będzie z prawej strony sceny.

Start festiwalu: sobota, 4 lipca godzina 17:00. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: