Lipcowe środy na sportowo

  • KW
  • 2015-07-01 11:51:19
Lipcowe środy na sportowo
  • Foto: TV Gawex

Na Osiedlu Zachód rozpoczął się cykl imprez pod nazwą "Sportowe środy". Organizatorem jest Stowarzyszenie Sportowe "Pomagamy Dzieciom".

Stowarzyszenie Sportowe ''Pomagamy Dzieciom'' wyszło z inicjatywą, aby zorganizować czas dzieciom, które pozostają na wakacje w mieście. W związku z tym, w lipcowe środy: 8, 22 i 29 organizowane będą ''Sportowe środy na Osiedlu Zachód''. Projekt adresowany jest do małych mieszkańców tego osiedla, lecz także serdecznie zapraszamy dzieci z innych osiedli. Chcemy propagować aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu w oderwaniu od komputerów i telewizorów - powiedziała Agnieszka Wachowiak, wiceprezes Stowarzyszenia Sportowego ''Pomagamy Dzieciom''.  

Już dzisiaj, 1 lipca odbyła się pierwsza impreza z cyklu "Sportowe środy". Od godziny 10 do 12 dzieci mogły wziąć udział w sportowej rywalizacji. Po zmaganiach wszystkich sportowych, dzieci otrzymują wodę oraz smakołyki. Na zakończenie projektu 29 lipca odbędzie się spotkanie podsumowujące, a najwytrwalsi, którzy wzięli udział we wszystkich spotkaniach otrzymają upominki - niespodzianki, a także dyplomy. 

Relacja z tego wydarzenia już dzisiaj w serwisie informacyjnym "Echa Dnia". Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: