Borne Sulinowo będzie Bazą Techniczną Rajdu ''BRESLAU-POLAND''

  • KW
  • 2015-06-29 12:14:35
Borne Sulinowo będzie Bazą Techniczną Rajdu ''BRESLAU-POLAND''
  • Foto: www.rally-breslau.com

W dniach 1 – 2 lipca br., na terenie Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Militarnych w Bornem Sulinowie, będzie mieścić się Baza Techniczna Rajdu „BRESLAU – POLAND”. W tegorocznej edycji, w Bornem Sulinowie odbywać się będzie przedostatni etap rajdu. Rywalizować będą: motocykle, quady, samochody sportowo-terenowe i ciężarówki.

'Bez asfaltu, bez pętli, bez pokazowych startów. Off-road w czystej postaci: kurz, woda, błoto, nawigacja, team-spirit, po prostu – WIELKA PRZYGODA. Od ponad 20 lat Rallye Breslau jest postrzegany jako legendarna i jednocześnie największa, nieograniczona licencjami sportowymi, impreza terenowa w Europie.

Tym, czym Rajd Dakar jest na pustyni, tym Rallye Breslau – Poland jest w Europie. W odróżnieniu od Dakaru, Breslau – Poland jest stosunkowo niedrogim rajdem zarówno dla kierowców posiadających i nieposiadających licencji sportowych, jest również przyjazny początkującym załogom. Aby wygrać, trzeba znać tę „grę”, ale, aby wystartować potrzebny jest jedynie samochód i chęć na ściganie się w terenie.

Konkurencje rajdu będą się odbywać na drogach leśnych i bezdrożach dawnego poligonu. Trasy przejazdu będą oznakowane. Prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przemieszczania się po terenie Nadleśnictwa Borne Sulinowo i Czarnobór w dniach 1 – 2 lipca br.

Relacje na bieżąco, fotografie i filmy dostępne są na stronie: http://www.rallye-breslau.com/

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: