Akademia Piłkarska Szczecinek zakończyła sezon

  • KW
  • 2015-06-26 16:42:46
Akademia Piłkarska Szczecinek zakończyła sezon
  • Foto: TV Gawex

Szczecinecka Akademia Piłki Nożnej zakończyła sezon. Uroczyste zakończenie odbyło się w czwartek (25.06) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Według trenerów należał on do stosunkowo udanych. I choć nie zawsze udawało się wygrać, to i tak wszystkie założenia i plany zostały wykonane. W uroczystości wieńczącej to wydarzenie, oprócz zawodników ze wszystkich grup wiekowych uczęszczających do akademii, wzięli również udział honorowi goście, a także Pani Prezes Izabela Gumieniczuk, która wręczyła przybyłym gościom statuetki za wsparcie jakie wykazali przez cały sezon. Nagrody i odznaczenia powędrowały również do zawodników. Według pani prezes, sezon był dobry ale mogło być lepiej. Podobnego zdania byli młodzi piłkarze, którzy miniony rok uważają za dobry. Było dużo bramek, dobrych podań i rozgrywek, sporo wygranych meczów, a także miejsca na podium.

Plany na przyszyły sezon są bardzo ambitne, oprócz pozyskania nowych zawodników, akademia chciałaby, aby jak najwięcej zespołów zagrało w lidze wojewódzkiej. Jak podkreśla trener Krzysztof Siemaszko zarówno kadra trenerska jak i zawodnicy nie zamierzają odpoczywać przez wakacje. Na piłkarzy i ich trenerów czekają teraz obozy sportowo – przygotowawcze w Ustce. Uroczystość uświetniły swoim występem podopieczne Anny Guzik, Mistrzyni Świata w zawodach fitness.

Komentarze (1)

marcel 2015-06-30 15:56

Hej .fajnie wyglądacie - trzymam z Wami.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: