Sekcje i kluby SAPiKu zakończyły rok

  • KW
  • 2015-06-23 12:39:01
Sekcje i kluby SAPiKu zakończyły rok
  • Foto: TV Gawex

W poniedziałek, 22 czerwca na scenie kina Wolność odbył się koncert pt. „Witaj lato, czyli zakończenie roku sekcji i klubów SAPiK-u”. Podopieczni SAPiKu zaprezentowali swój dorobek, doskonalony przez ostatni rok.

Na scenie można było podziwiać sekcje taneczne: KTT Aida, Breaking Point oraz Taniec z elementami baletu. Oprawę muzyczną zapewniły wokalistki z reaktywowanego w tym roku Zespołu Wokalnego EMMA, Koła gitarowego oraz utytułowane już wokalistki Studio wokalnego SAPiK. Ponadto, w holu kina można było podziwiać prace Klubu Fotograficznego LUMINIS, Pracowni Ceramicznej LEPIGLINA, Klubu Modelarskiego oraz sekcji Tańcowała igła z nitką. W tym samym czasie, w Galerii Sztuki ZAMEK odbył się wernisaż prac dzieci i młodzieży, zrzeszonej w Studio Plastycznym WALOR.

Po reakcji publiczności wnioskować można, że członkowie sekcji i klubów SAPiK zapewnili wszystkim dobrą rozrywkę. Już dziś Samorządowa Agencja Promocji i Kultury zaprasza wszystkich chętnych, aby dołączyli do nas w przyszłym roku szkolnym.

info: SAPIK

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: