Zatańczyli charytatywnie dla Ali Popławskiej

  • KW
  • 2015-06-21 19:55:36
Zatańczyli charytatywnie dla Ali Popławskiej
  • Foto: TV Gawex

W sobotnie popołudnie, 20 czerwca w kinie Wolność odbył się maraton taneczny, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie i rehabilitację Ali Popławskiej, 20-letniej mieszkanki Szczecinka.

Młodzież i dzieci z KTT AIDA, ZTW REBELIA, Tańca z elementami baletu oraz przyjaciele, specjalnie dla Ali zatańczyli na scenie kina Wolność. W pierwszej części programu zaprezentowały się dzieci sekcji tańca z elementami baletu, KTT AIDY, ZTW Rebelii. Po krótkiej przerwie, swoje taneczne wyczyny pokazali ich starsi koledzy oraz zespół Breaking Point. Nie zabrakło również gości specjalnych, m. in. podopiecznych obecnej wicemistrzyni świata w fitness Anny Guzik.

Ala Popławska to 20 - letnia mieszkanka Szczecinka, bardzo radosna i zawsze uśmiechnięta dziewczyna. Niestety, uległa bardzo tragicznemu wydarzeniu - wypadła z 6 piętra akademika. Jak mówią jej najbliżsi, dostała drugą szansę od życia i na pewno ją wykorzysta, dlatego wczoraj wszyscy razem zatańczyli, najpiękniej jak potrafili, dla Alicji. Równolegle została przeprowadzona zbiórka pieniędzy, które przeznaczone zostaną na leczenie i rehabilitację Ali.

Relacja z koncertu już jutro w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: