Nowe miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe w Bornem Sulinowie

  • KW
  • 2015-06-19 11:02:14
Nowe miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe w Bornem Sulinowie
  • Foto: www.bornesulinowo.pl

Już w sezonie letnim 2015 mieszkańcy Bornego Sulinowa i turyści będą mogli zażywać kąpieli słonecznych i wodnych w nowym miejscu rekreacyjno-wypoczynkowym przy ul. Nadbrzeżnej w Bornem Sulinowie.

Wiosną br. Urząd Miejski w Bornem Sulinowie wykarczował zakrzaczoną działkę, odsłaniając tym samym piękną panoramę jez. Pile. Działka jest dwupoziomowa. W górnej części, na skarpie, wydzielono 2 strefy grillowe oraz parking. Obsadzono je roślinnością i obsiano trawą. Na dole, w części plażowej, nawieziono piasek. Całość zaopatrzono w ławki i kosze na śmieci.

Docelowo planowane jest także wyłożenie płytami jumbo drogi dojazdowej do plaży i placu manewrowego oraz wykonanie profesjonalnego slipu dla łodzi. W przyszłości, w części grillowej posadowione zostaną również drewniane wiaty rekreacyjne. Całość prac wykonano metodą gospodarczą, przy wsparciu służb miejskiej spółki – PUK Sp. z o.o. w Bornem Sulinowie.

Już dziś Urząd Miejski zaprasza mieszkańców Bornego Sulinowa i turystów do korzystania z nowego miejsca rekreacyjno-wypoczynkowego!

info: UM Borne Sulinowo

Nowe miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe w Bornem Sulinowie

Komentarze (2)

Zaphod Beblebrox 2015-06-19 15:04

szkoda, ze nie ma miejsca na namiot (przynajmniej w okresie zlotu)

mini 2015-06-21 20:43

Brawo dla miasta ,,,Kolego a zaphod - ten zlot powinno sie z bornego wywalic,,,nam nie potrzeba idiotow z karabinami latajacych po miescie , i przeszkadzajacym normalnym mieszkancom !!!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: