Festyn w Parafii NNMP już w najbliższą niedzielę (21.06)

  • KW
  • 2015-06-17 14:41:16
Festyn w Parafii NNMP już w najbliższą niedzielę (21.06)
  • Foto: TV Gawex

Parafia NNMP w Szczecinku serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na Festyn Parafialny, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę 21 czerwca.

To kolejna edycja Festynu Parafialnego organizowanego przez Parafię Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinku. W programie przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in. stoiska gastronomiczne: grill, przepyszne ciasta. Będą też kiermasze, licytacje wartościowych przedmiotów, konkursy oraz loteria fantowa. Podczas trwania całego festynu nieustannie będą towarzyszyły występy dzieci i młodzieży, a także odbędzie się, po raz drugi w tym roku, wydarzenie pt. "Park Pachnący Muzyką" organizowany przez Szkołę Muzyczną. 

Pieniądze zebrane podczas festynu zasilą budżet, który przeznaczony zostanie na remont wieży kościoła. W związku z tym, w sprzedaży są cegiełki w kwocie 10zł, które można już nabywać w kancelarii parafialnej w czwartki i piątki w godzinach 16-17 i w sobotę 10-11, a także w trakcie trwania imprezy. Każda cegiełka uczestniczy w loterii fantowej na Festynie Parafialnym 21 czerwca 2015 roku. 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy w szczytnym celu! Start imprezy: godzina 13:30, teren przy Kościele NNMP w Szczecinku. 

Festyn w Parafii NNMP już w najbliższą niedzielę (21.06)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: