Uczniowie zwiedzają fabrykę Kronospan w Szczecinku

  • KW
  • 2015-06-13 11:08:41
Uczniowie zwiedzają fabrykę Kronospan w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

Na zakończenie corocznych Tragów Hausmesse firmy Kronospan, firma zaprosiła uczniów do zwiedzania fabryki w Szczecinku.

Targi Hausmesse 2015 dobiegły końca. O tym, jak przebiegały przeczytać można tutaj. Na zakończenie czterodniowej imprezy, Kronospan po raz kolejny zorganizował dni otwarte dla szkół z powiatu. W dzisiejszym zwiedzaniu bierze udział pięć szkół: Zespół Szkół nr 1 im. KEN Szczecinek, Zespół Szkół w Bierznicy, Gimnazjum Gwda Wielka, Zespół Szkół nr 3 i Zespół Szkół nr 5 ze Szczecinka.

W tym roku uczniowie mają okazję zwiedzić Wydział KT, podczas którego pracownicy opowiadają m.in. na czym polega praca w Kronospanie, czym zajmuje się wydział, o swoich kwalifikacjach oraz czym kierowali się przy wyborze zawodu i pracodawcy. Kolejnym punktem programu jest prezentacja produktów oraz zwiedzanie hali Hausmesse. Następnie uczniowie dowiadują się wszystkiego na temat zasad rekrutacji panujących w firmie - powiedziała Beata Rafalo, rzecznik Kronospanu. Jedną z głównych atrakcji jest niewątpliwie przejazd angielskim autokarem Routemaster. Zwiedzanie potrwa do godziny 13:00.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

a na Słowiańskiej... 2015-06-13 23:04

A na Słowiańskiej ...potworny smród od strony KRONO -13 czerwca 2015 o godzinie 22:40 , coś okropnego nawet nie można otworzyć okna, szkoda , że w trakcie trwania targów nie zaprezentowano tego rodzaju atrakcji zwiedzającym .

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: