O etyce w sporcie i biznesie z Dariuszem Michalczewskim

  • KW
  • 2015-06-12 10:13:26
O etyce w sporcie i biznesie z Dariuszem Michalczewskim
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj, 11 czerwca w Luboradzy odbyło się spotkanie z utytułowanym polskim pięściarzem – Dariuszem Michalczewskim.

Dariusz Michalczewski, pseudonim Tiger, to polski bokser, Mistrz Świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kat. półciężkiej oraz WBO w kat. juniorciężkiej; Mistrz Europy amatorów w kat. półciężkiej. Z boksem związany od 12 roku życia, kiedy to zaczął trenować ten sport. 1 czerwca 2005 Dariusz Michalczewski ogłosił zakończenie swojej kariery bokserskiej. Jednocześnie oświadczył, że zamierza pozostać w sporcie i opiekować się młodymi bokserami jako promotor boksu. Tiger bierze udział w konferencjach, galach i szkoleniach oraz jest bardzo częstym gościem programów telewizyjnych. W ramach działalności swojej Fundacji ''Równe szanse'' bierze udział w akcjach społecznych i charytatywnych. 

Wczoraj, 11 czerwca w Dworze Pomorskim w Luboradzy odbyło się spotkanie z Dariuszem Michalczewskim. Tiger mówił o ''Etyce w spocie i biznesie'', a następnie, po zakończonym wykładzie, każdy miał okazję podyskutować z pięściarzem. Na zakończenie spotkania goście skosztowali regionalnych przysmaków z Dworu Pomorskiego. 

O tym, co Dariusz Michalczewski mówił o etyce w sporcie i biznesie zobaczycie Państwo w dzisiejszym serwisie ''Echa Dnia''. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

Rak 2015-06-12 18:27

Masakra...Michalczewski bo tak kazal swego czasu do siebie mowic w Reichu to debil, alkoholik i skonczony prymityw.

popieram 2015-06-13 13:35

POPIERAM RAKA - MICHALCZEWSKI TO DEGENERAT!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: