RdS z listem otwartym do burmistrza o obniżenie podatków

  • KW
  • 2015-06-11 15:52:29
RdS z listem otwartym do burmistrza o obniżenie podatków
  • Foto: TV Gawex

Ruch Obywatelski Razem dla Szczecinka wystosował z okazji Dnia Wolności Podatkowej 2015 list otwarty do Burmistrza Jerzego Hardie-Douglasa, w którym proponuje zmniejszenie podatków dla mieszkańców Szczecinka. Dzisiaj (11.06) o godzinie 15:30 pod ratuszem najpierw były krótkie przemówienia członków RdS, a następnie pismo zostało złożone na ręce zastępcy Burmistrza, Daniela Raka.

W czwartek, 11 czerwca przypada w tym roku w Polsce Dzień Wolności Podatkowej. To wyliczana przez Centrum im. Adama Smitha symboliczna data, kiedy przestajemy pracować, aby opłacić wszystkie daniny na rzecz państwa, a zaczynamy zarabiać na siebie. Z tej okazji, Ruch Obywatelski Razem dla Szczecinka postanowił przypomnieć o swoich założeniach wyborczych i "Tańszym Mieście" wystosowując list otwarty do władz miasta Szczecinka.  W liście tym radni RdS-u między innymi podkreślają fakt wysokich stawek podatku od nieruchomości w Szczecinku oraz wysokich opłat za wodę i wywóz śmieci.  W liście radni RdS nawołują także obecne władze do obniżenia tych opłat a tym samym  "ulżenia" mieszkańcom. Pełną treść listu  można przeczytać TU.

 

RdS z listem otwartym do burmistrza o obniżenie podatków

Komentarze (3)

grzegorz 2015-06-11 23:23

śmieszne i żałosne! tak, trzeba tym głu***m obniżyć podatki, żeby mieli na lczenie!

kika 2015-06-12 10:30

te ich zadowolone miny....a gościu w czapeczce jest best of the best , powinni go częściej pokazywać , to by rozśmieszał ludzi :-)

kika 2015-06-12 10:33

i te ich zadowolone miny, napuszyli się jak pawie, a gościa w czapeczce to powinni częściej wystawiać , chociaż rozweselałby ludzi taki szczecinecki best of the best...

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: