Zamkną basen na dwa tygodnie

  • KW
  • 2015-06-11 15:24:20
Zamkną basen na dwa tygodnie
  • Foto: TV Gawex

Tradycyjnie już, raz do roku na szczecineckim basenie odbywa się przestój technologiczny. W tym czasie realizowane są prace remontowe oraz działania, których przeprowadzenie nie jest możliwe w trakcie całorocznej, nieprzerwanej pracy obiektu.

W tym roku wszelkie działania, zaplanowane w ramach przestoju technologicznego trwać będą od najbliższego poniedziałku, 15 czerwca 2015 r. W trakcie tegorocznego przestoju, poza konserwacją urządzeń oraz zaplanowanymi naprawami odbędą się także prace adaptacyjne, niezbędne do zrealizowania i zamontowania kolejnej niespodzianki, jaką przygotowaliśmy – dzięki Państwa sugestiom!

Warto pamiętać, iż nie ma obaw o ważność wykupionych wcześniej biletów oraz karnetów. Wydłużamy ją bowiem automatycznie o okres zamknięcia obiektu, który planujemy oddać do Państwa dyspozycji 30 czerwca br. - powiedział nam Robert Duszyński, Prezes Aqua-Tur Szczecinek. Jest zatem jeszcze sporo czasu na to, aby zaplanować i przeprowadzić swoje ostatnie treningi, ponieważ do najbliższej niedzieli, 14 czerwca 2015r. basen pozostanie czynny, w niezmienionych godzinach, czyli 7:00 - 22:30.

Wierzymy, że informacja ta spotka się z Państwa zrozumieniem. Z góry przepraszamy jednak wszystkich naszych Klientów za ewentualne niedogodności - dodaje R. Duszyński. 

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: