Polo TV Hit Festival - brak miejsc noclegowych w Szczecinku i w regionie

  • KW
  • 2015-06-11 10:29:25
Polo TV Hit Festival - brak miejsc noclegowych w Szczecinku i w regionie
  • Foto: TV Gawex

Ogólnopolski Polo TV Hit Festival zbliża się wielkimi krokami. Najprawdopodobniej do Szczecinka przybędzie po raz kolejny spora liczba fanów muzyki disco polo, ci z nich, którzy do tej pory nie zarezerwowali sobie miejsc noclegowych mogą mieć kłopot, bo jak się dowiedzieliśmy w Szczecinku i okolicy wolnych miejsc już nie ma.

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji można założyć, że i w tym roku publiczność nie zawiedzie. Zwłaszcza, że atrakcji nie zabraknie. Na naszej festiwalowej scenie pojawią się takie gwiazdy jak Boys, After Party, Czadoman, D-Bomb, oraz obchodzący w tym roku 15-lecie zespół MIG! A to tylko początek długiej listy naszych artystów, którzy po raz kolejny przyjadą do tego uroczego miasta na Pomorzu Zachodnim! Dodatkową atrakcją będą również pokazy balonowe, na których prezentują się co roku baloniarze z całej Europy. W pierwszy weekend lipca Szczecinek już po raz drugi stanie się stolicą disco polo i najbardziej obleganym przez turystów miastem Pomorza Zachodniego! - przeczytać możemy na stronie internetowej organizatora festiwalu. 

Wszystko na to wskazuje, że ogromna frekwencja z ubiegłego roku nie zmieni się, a może nawet będzie większa. Wykonaliśmy wiele telefonów aby dowiedzieć się jak wygląda stopień zajętości bazy noclegowej w Szczecinku i okolicach i jedno możemy stwierdzi na pewno - wolnych miejsc brak. Zajęte są wszystkie pokoje w głównych Szczecineckich hotelach takich jak  Hotel Pojezierze, Zamek, Żółty Domek, Hotel Viki, Sint Ji Zajęte są też pensjonaty w podszczecineckich miejscowościach takich jak Jeleń i Wierzchowo, a także miejsca letniskowe w Trzesiece, czy Bornym Sulinowie.  Jak poinformowali nas pracownicy Hotelu Sint JI- u nas ostatnie miejsca zostały zarezerwowane już w kwietniu, w przypadku hotelu Viki j mówimy o rezerwacjach sprzed roku - mówi recepcjonistka. Przypominamy, Szczecinek po raz drugi stanie się letnią stolicą disco polo już w sobotę, 4 lipca. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: