Kto ubił pianę w Złocieńcu?

  • KW
  • 2015-06-05 09:36:26
Kto ubił pianę w Złocieńcu?
  • Foto: ZOK

W poniedziałek 1 czerwca obchodzono w Złocieńcu Dzień Dziecka. Mimo niepogody frekwencja dopisała, a każde dziecko, duże i małe, znalazło dla siebie wiele atrakcji.

Całe przedsięwzięcie było urozmaicone w wiele gier i zabaw sportowych, występy artystyczne amatorskich talentów, regionalnych zespołów rockowych, pokaz mega baniek, pokaz iluzjonisty oraz koncert gwiazdy, Pani Haliny Benedyk. Pogoda nie zepsuła nam humoru i wszyscy bawili się znakomicie - mówili pracownicy ZOKu. Kiedy na scenie odbywały się występy muzyczne, taneczne i teatralne, w murach szkoły można było: pomalować buzie oraz spróbować wykonać zwierzątka z kolorowych balonów. Stoisko z malowaniem buzi jak zawsze było najbardziej oblegane. Każdy najmłodszy uczestnik mógł dowiedzieć się jak pracują strażacy, żołnierze i policjanci. Wygłodniali uczestnicy wszystkich zabaw mogli w jednej ze szkolnych sal przekąsić coś smacznego- dla każdego coś innego. 

W tym dniu nie mogło też zabraknąć stacji Zajączkowo, która rozpoczynała przygodę zwiedzania Złocieńca ciuchcią. Była największą frajdą dla najmłodszych mieszkańców. Najwytrwalsi uczestnicy wzięli udział w bitwie w balonowej bitwie w pianie. Ten owocujący w wiele wrażeń dzień niewątpliwie na długo zapisze się we wspomnieniach dużych i małych dzieci.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: