Obchody Dnia Dziecka ze szczecinecką Ligą Kobiet Polskich

  • KW
  • 2015-06-03 11:07:03
Obchody Dnia Dziecka ze szczecinecką Ligą Kobiet Polskich
  • Foto: TV Gawex

Dzień Dziecka to w tradycji europejskiej i światowej święto wyjątkowe nie tylko dla dzieci, lecz także dla całych rodzin. Z tej okazji organizowane są imprezy dla dzieci, festyny, konkursy - wszystko po to, aby sprawić najmłodszym wiele radości.

Niezawodne Panie z Ligi Kobiet Polskich im. dr Genowefy Matusewicz w Szczecinku również postanowiły umilić czas najmłodszym z okazji ich święta. Wczoraj, 2 czerwca w Domu Kolejarza obchodzono Dzień Dziecka. Było wesoło, kolorowo i tanecznie. Przybyłe dzieci nie miały czasu się nudzić - Panie zorganizowały dla nich szereg ciekawostek, konkursów i atrakcji. We wspólnych zabawach towarzyszył milusińskim Czerwony Kapturek i Tygrysek, w rolę których wcieliły się Panie z LKP. Dzieci chętnie brały udział we wspólnych rozrywkach, jednak największym zainteresowaniem cieszyło się kilkadziesiąt różowych balonów, które zostały podarowane na wczorajszą imprezę przez jedną ze szczecineckich firm. Na naszych obchodach Dnia Dziecka było dużo konkursów i przeróżnych zabaw z Czerwonym Kapturkiem i Tygryskiem, ale balony to balony - nic ich nie zastąpi - powiedziała nam Pani Danuta Ziętara z Ligii Kobiet Polskich oddział Szczecinek. 

Na stołach nie zabrakło oczywiście smakołyków przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. Pogoda dopisała, a dzieci ze swojej imprezy z okazji Dnia Dziecka wyszły naprawdę zadowolone i z pewnością czekają na kolejną. 

Relacja z tego wydarzenia już w piątek, 5 czerwca w serwisie informacyjnym ''Echa Dnia''. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

Lalka 2015-06-04 21:16

Fajne zdjęcie

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: