Nowy klub piłkarski w mieście? Darzbór na tak!

  • KW
  • 2015-06-03 09:22:41
Nowy klub piłkarski w mieście? Darzbór na tak!
  • Foto: TV Gawex

We wtorkowy wieczór (2 czerwca) odbyło się Walne Zgromadzenie MKP Darzbór Szczecinek, które dotyczyło utworzenia jednego klubu piłkarskiego w naszym mieście.

Niedawno po raz kolejny wróciła głośna dyskusja na temat utworzenia jednego klubu piłkarskiego w naszym mieście. Pisaliśmy o tym tutaj DARZBÓR I WIELIM ŁĄCZĄ SIĘ. BĘDZIE JEDEN KLUB PIŁKARSKI W MIEŚCIE i WŁADZE KLUBÓW PIŁKARSKICH DARZBORU I WIELIMIA O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ FUZJI. WIDEO

Wczoraj, 2 czerwca odbyło się Walne Zebranie MKP Darzbór Szczecinek, podczas którego członkowie zdecydowali, że zgadzają się na wzięcie udziału w projekcie stworzenia jednego klubu piłkarskiego razem z Wielimiem. Przystępujemy do tego projektu - potwierdził nam Piotr Tarasiewicz, z zarządu Darzboru. Kolejny etap to rozmowy w szczecineckim Urzędzie Miasta - dodaje. 

Jak wiadomo, także KS Wielim Szczecinek wyraził zgodę by wziąć udział w projekcie. Jeśli więc wszystko pójdzie zgodnie z planami, w sezonie 2015/2016 do rozgrywek przystąpi nowo powstały klub piłkarski. 

Komentarze (1)

Kibic 2015-06-03 13:19

W przeszłości nie tak odległej było łączenie szczecineckich klubów , Drzboru z Lechią i Wielimia z Darzborem , niestety były to krótkie epizody, zawsze odradzał sie drugi klub, nie inaczej bedzie i tym razem , za rok oby dwa , Wielim który przyczai sie w Gwdzie Wielkiej znów wróci do miasta , dlatego należałoby postawic na Darzbór a praktycznie nieistniejący już Wielim niech dogorywa , tu chciałbym przypomnieć sytuację z przed kilku lat kiedy do działacze Wielimia entuzjastycznie rozklejali na słupach klepsydry informujące o śmierci Darzboru , służę im teraz treścią klepsydry tylko zmienią nazwę.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: