Zapraszamy na wirtualny spacer po szczecineckim bunkrze!

  • KW
  • 2015-06-02 12:16:34
Zapraszamy na wirtualny spacer po szczecineckim bunkrze!
  • Foto: Maciej Lechowicz

Zwiedzanie szczecineckiego bunkra jest już dostępne dla każdego turysty z każdego zakątka świata! Wszystko to za sprawą Google Street View i nowej funkcjonalności Googe Maps Business Views umożliwiającej zwiedzanie również wnętrz niektórych obiektów.

Jak poinformował nas autor zdjęć Maciej Lechowicz, zdjęcia dla serwisu Google zostały wykonane w ostatni weekend maja, a ostateczny efekt zobaczymy po weryfikacji i przeliczeniu zdjęć i umieszczeniu ich na mapach Google. W przypadku tego obiektu wykonaliśmy 12 panoram 360 stopni, w technologi HDR, średnio co 4 metry. Procedura wykonywania takich zdjęć jest ściśle określona, a zdjęcia są weryfikowane przez zleceniodawcę. 

Szczecinecki B-Werk to nie pierwszy miejski obiekt, który można zwiedzać wirtualnie. Na liście elektronicznych zabytków, po których możemy odbyć wirtualny spacer, jest już wnętrze Kościoła Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Szkoła Muzyczna, a także szczecineckie schronisko, o czym pisaliśmy TU. Na wirtualne odwiedziny zapraszają  swoich klientów również szczecineckie sklepy, salony kosmetyczne, czy usługodawcy. Jednym z nich jest firma Gawex Media, która jako jedna z pierwszych udostępniła swoje biura klienta w serwisie Google Maps Business View.

To nie koniec cyfrowych wycieczek po wnętrzach szczecineckich obiektów, zapewnia Maciej Lechowicz, już niedługo dołączy do nich Hotel Pojezierze.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: