''Zniszczyli nam samochód bo nie lubią Kotwicy Kołobrzeg'' - cynk od widza

  • KW
  • 2015-05-31 18:52:53
''Zniszczyli nam samochód bo nie lubią Kotwicy Kołobrzeg'' - cynk od widza
  • Foto: widz

Dziś do naszej redakcji poprzez formularz ''cynk'' napłynęła informacja od widza, który prosi nas o nagłośnienie pewnej sprawy. Otóż po raz kolejny zniszczono mu samochód tylko dlatego, że widnieje na nich kołobrzeska rejestracja.

Poniżej przedstawiamy informację, którą otrzymaliśmy:

Witam proszę o interwencję. W nocy z piątku na sobotę dwaj sprawcy kolejny raz zdewastowano mi samochód. W zeszłym roku było to audi a8 na placu wolności a tym razem renault trafika i kolejny raz na mostku na placu wolności. Lecz tym razem sprawcy złapałem. I jak się dowiedziałem na policji sprawcy zeznali ze zniszczyli nam samochód bo nie lubią kotwicy kolobrzeg bo moje samochody są na kołobrzeskich rejestracjach. Proszę o wyświetlenie tej informacji w najbliższych wiadomościach jak kibice Szczecinka traktują ludzi z innych miast gdzie ja prywatnie nie mam nic wspólnego z piłką nożną. Po prostu proszę o apel do urzędu miasta o monitoring na placu wolności 18. Bo ja już podniosłem straty na ponad 30 tys zł.

''Zniszczyli nam samochód bo nie lubią Kotwicy Kołobrzeg'' - cynk od widza

Komentarze (12)

ja tez 2015-05-31 19:04

No to witam w klubie. posiadam tablice z pewnego miasta w wielkopolsce i mi skradziono znaczek na pewnym parkingu w grudniu zeszlego roku. na parkingu stalo sporo aut na "domowych" numerach a tylko mi skaradziono znaczek. przykra sprawa prostactwo wiesniakow ze szczecinka nie zna granic. takie ladnie miasto a ludzie bez muzgow. patologia...

Xxxx 2015-05-31 19:12

Czekamy na komentarze co mają do powiedzenia mieszkańcy

Jerzy 2015-05-31 19:15

Rodzice powinni zaprowadzić tych wandali do psychiatry.

blabla 2015-05-31 19:17

cale te pajacowanie kibicow powinni jakos rozwiazac... leja sie na ulicach niszcza przystanki, samochody itd usunac te kluby w piz**

Xxxx 2015-05-31 22:18

Ciekawe co zrobią kibice ze Szczecinka ze swoimi kolegami którzy taki obraz pokazują na temat prawdziwych kibiców którzy potrafią się zachować jak przystało na kibica. U nas w mieście od razu jest zakaz wstępu na mecze i zakaz mówienia ze jest się kibicem tylko ze jest się zwykłym wandalem

xxx 2015-05-31 23:20

2 miesiące temu przyjechał do mnie znajomy z Gdańska, któremu również porysowano samochód jeszcze mocniej niż jest pokazany samochód na zdjęciu, proszę coś z tym zrobić! także był to dzień z piątku na sobotę w nocy, sprawców nie złapano kamer także nie było. Nic z tym nie dało się zrobić a straty naprawy samochodu są bardzo drogie.

Szczecinek 2015-06-01 00:32

Jaka kotwica jacy kibice? Chory z durnoty jesteś. A co to tylko kibice Kołobrzegu nie lubią? Masz coś do kibiców dobrze ze nie KIBOLI, zapisz się Ty i reszta komentujących do psychiatry. narobiles sobie gdzieś wrogów i niszczą auta. Nie mieszaj w to kibiców bo akurat nam honor na po rysowanie komuś maski auta nie pozwala, co najwyzej porysowac maskę możemy sobie sami.

2015-06-01 07:13

To nic innego jak małoletnie bydło, które należałoby wsadzić do poprawczaka albo więzienia. Ja widząc zamiejscową tablicę na drodze staram się przepuścić takiego kierowcę żeby mu pomóc w obcym mieście. Jeżdżę trochę po Polsce i w innych miastach kierowcy starali się mi pomóc, nawet w takim Poznaniu gdzie mówi się źle o tych kierowcach.

Beta 2015-06-01 07:16

Dziwię się, że takim miejscu jak centrum miasta nie ma monitoringu ale nic dziwnego, najważniejsze, że fontanna jest w kamerce więc siedzący za monitorem może się zrelaksować jej widokiem.

Hmm 2015-06-01 08:03

Wczoraj mój samochód stał na parkingu przy Biedronce. Musielibyście zobaczyć jak może wyglądać auto po "otwieraniu" drzwi przez kierowców. To jest dopiero wandalizm. Drzwi mam tak obite jakby wysiadaj z samochodu obok słoń. I zaznaczam, że na parkingu było dużo wolnych miejsc, więc o "ścisku" nie ma mowy.

nene 2015-06-01 17:46

mój tata i ja go holowaliśmy

nene holownik 2015-06-01 17:50

Ja z moim tatą holowaliśmy ten samochód lecz współczuje temu panu.