Kolejne sukcesy Bartka Mienciuka z KSW Szczecinek. WIDEO

  • KW
  • 2015-05-29 11:13:17
Kolejne sukcesy Bartka Mienciuka z KSW Szczecinek. WIDEO
  • Foto: KSW Szczecinek/facebook.com

W sobotę, 16 maja Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie po raz kolejny przepełniona została zawodnikami i fanami sztuk walki. Odbyła się tam po raz piąty Międzynarodowa Gala Sztuk Walk Mieszanych. Wziął w niej udział także nasz zawodnik - Bartek Mienciuk z KSW Szczecinek.

Podczas gali odbyło się dziewięć walk, w tym dwa w formule K-1 i siedem w MMA. Jednym z gości gali był Oskar Piechota, jeden z najlepszych zawodników na świecie w Grapplingu, czyli w walce na chwyty. Jedna z dziewięciu walk należała do kobiet - Karoliny Mośko z Koszalina i Martyny Stefaniak z Poznania. 

Reprezentantem KSW Szczecinek w sobotnich walkach był Bartek Mieniuk, który zwyciężył w czwartej walce z Arturem Kwarców z Tsunami Gold Team Debrzno. Trzeba przyznać, że to kolejny sukces Bartka. Przypomnijmy, tydzień przed galą w Koszalinie, 10 maja, zawodnik KSW Szczecinek brał udział w Otwartych Mistrzostwach Armenii w Taekwondo ITF, gdzie zajął II miejsce i był bezkonkurencyjny w walkach z przedstawicielami Indii, Gruzji, Rosji Armenii, czy Mołdawii. 

Bartkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kolejne sukcesy Bartka Mienciuka z KSW Szczecinek. WIDEO

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: