Magiczny Dzień Dziecka - konkurs dla rodziców z pakietem POCIECHA w Gawex Media

  • KW
  • 2015-05-29 10:36:50
Magiczny Dzień Dziecka - konkurs dla rodziców z pakietem POCIECHA w Gawex Media
  • Foto: TV Gawex

Rodzice! Dzień Dziecka tuż, tuż. Czy wiecie już jaki prezent podarujecie swojemu maluchowi? Jeśli nie, śpieszymy Wam z pomocą! Wystarczy tylko kilka kroków...

Gawex Media w swojej ofercie telewizji cyfrowej proponuje rodzicom i ich milusińskim pakiet premium POCIECHA. W związku z tym pakietem, przygotowaliśmy konkurs, dzięki któremu chcielibyśmy dowiedzieć się jaki jest ulubiony kanał Waszego dziecka, dostępny właśnie w pakiecie POCIECHA w GAWEX MEDIA. 

Do wygrania są trzy zestawy: książka ''Rymowanki bez trzymanki'' + kredki świecowe w oprawie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 czerwca 2015 o godzinie 11:00. Nazwiska zwycięzców opublikujemy na naszej stronie internetowej http://www.gawex.pl. Nagrody do odebrania będą w poniedziałek, 1 czerwca 2015 g. 12:00 w Biurze Obsługi Klienta Gawex Media w Szczecinku, ul. Boh. Warszawy 1. 

Co należy zrobić, aby mieć możliwość wygrania jednego z trzech zestawów nagród?

1. Jeśli jeszcze nie polubiłeś na facebooku strony Gawex Media Sp. z o.o. http://www.facebook.com/gawexmedia kliknij ''Lubię to!''. 

2. Napisz w komentarzu pod zdjęciem/postem, który kanał telewizyjny z pakietu POCIECHA (http://www.gawex.pl/uslugi/pakiety_premium) jest ulubionym kanałem Twojego dziecka.

3. Udostępnij post na facebooku. 

4. Czekaj na ogłoszenie wyników :)

Prosimy także o to, aby udostępnione posty na Waszych profilach facebookowych miały ustawienia prywatności ''publiczne''. W innym wypadku nie będziemy w stanie zobaczyć, czy post faktycznie został udostępniony na Waszych tablicach. 

Życzymy powodzenia!

Magiczny Dzień Dziecka - konkurs dla rodziców z pakietem POCIECHA w Gawex Media

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: