Wielka feta na Dzień Dziecka w Szczecinku

  • KW
  • 2015-05-27 12:47:50
Wielka feta na Dzień Dziecka w Szczecinku
  • Foto: SAPIK

1 czerwca to wielkie święto dzieci. Jak co roku, Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku przygotowała z tej okazji dla milusińskich mnóstwo atrakcji.

Tym razem świętować będziemy dzień wcześniej, czyli 31 maja. Od godz. 14:00 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Wielki Piknik z okazji Dnia Dziecka, który będzie miał miejsce na terenach CK ZAMEK oraz Muszli Koncertowej Parku Miejskiego. W bardzo bogatym programie m. in. MEGA PLAC URZĄDZEŃ DMUCHANYCH, malowanie twarzy, miasto dzieci, kącik gier komputerowych, kiermasz zabawek, balonowe kreacje, kucyki, stoiska gastronomiczne i tematyczne, spotkanie z służbami mundurowymi i Szczecinecką Grupą Motocyklową, pokazy modeli pływających (jeśli dopisze pogoda) oraz liczne konkursy z nagrodami.

O godz. 16:00 rozpocznie się Rodzinny Turniej Wędkarski, zorganizowany przez PZW „JESIOTR”. Zapisy chętnych drużyn (dziecko do lat 12 oraz opiekun) pod tel. 94 37 236 97. A do zabawy zachęcać będzie DJ Przemo wraz Myszkami Mickey i Minnie. Zapraszamy!

info: SAPiK

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: