W SAPiKu Dzień Matki świętowano przez dwa dni

  • KW
  • 2015-05-27 10:35:29
W SAPiKu Dzień Matki świętowano przez dwa dni
  • Foto: TV Gawex

Dzieci z sekcji i klubów Samorządowej Agencji Promocji i Kultury przez dwa dni świętowały Dzień Matki. Najmłodsi dla swoich mam przygotowali wiele pokazów i atrakcji.

Pierwsze występy Mamy mogły oglądać już w poniedziałkowe popołudnie, 25 maja. Wówczas, w kinie „Wolność” było barwnie i radośnie, a wszystko to za sprawą koncertu z okazji Dnia Matki, przygotowanego przez sekcje i kluby taneczne działające w SAPiK-u. Podczas tej tradycyjnej już, organizowanej każdego roku imprezy w efektownych tanecznych układach zaprezentowały się dzieci i młodzież z KTT „Aida”, ZTW „Rebelia” oraz z sekcji tańca z elementami baletu. Wzruszone mamy dziękowały wszystkim wykonawcom długimi brawami i owacjami.

Drugi dzień świętowania przeniósł się do ''Zaczarowanego Ogrodu'', gdzie znów było głośno, także za sprawą dzieci z sekcji i klubów, które wraz ze swoimi mamami hucznie obchodziły święto wszystkich Mam. Życzenia, piosenki, tańce w wykonaniu dzieci zostały bardzo serdecznie przyjęte przez Mamy, które chętnie włączyły się do wspólnej zabawy, zakończonej tradycyjnym ogniskiem z kiełbaskami.  

Relacje z tych dwóch dni możecie Państwo zobaczyć w naszych serwisach informacyjnych ''Echa Dnia'' z dni 26 i 27 maja. Zapraszamy!

źródło: SAPIK

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: