Dzień otwarty w mechaniku

  • Eliza Świtling
  • 2015-05-22 15:36:53
Dzień otwarty w mechaniku
  • Foto: TV Gawex

Dziś w Zespole Szkół nr 5, czyli w popularnym mechaniku odbyły się Dni Otwarte.

Wiosna to okres w którym uczniowie gimnazjum wybierają swoją ścieżkę edukacyjną. To moment trudnych wyborów pomiędzy liceum, technikum czy szkołą zawodową. Wybór szkoły to dopiero początek, potem należy jeszcze dobrać profil odpowiedni do swoich zainteresowań i możliwości.

Pomocne w tych wyborach są Dni Otwarte w różnych szkołach ponadgimnazjalnych, dzięki temu, iż szkoły otwierają swoje podwoje przed gimnazjalistami, wszyscy ci, którzy jeszcze nie podjęli decyzji, bądź też z nie są pewni swojego wyboru mogą zapoznać się z ofertą edukacyjną każdej ze szkół w naszym regionie.

Dziś Dni otwarte rozpoczęły się w popularnym mechaniku. Podczas wizyty w szkole gimnazjaliści mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi profilami które oferuje Zespół Szkół nr 5 i co ważniejsze poczuć także miłą atmosferę, która panuje w mechaniku.

Uczniowie i nauczyciele zaprezentowali także swoje narzędzia, sprzęty i gadżety, które na co dzień służą im podczas prowadzenia lekcji i warsztatów.

Wszyscy którzy chcieliby wybrać się do mechanika i obejrzeć szkołę oraz zapoznać się z jej ofertą, zapraszamy także jutro. Szkoła otwiera swoje drzwi o godzinie 10:00.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: