Eksperymentuj! Wystawa z Centrum Nauki Kopernik

  • KW
  • 2015-05-21 11:06:49
Eksperymentuj! Wystawa z Centrum Nauki Kopernik
  • Foto: www.bornesulinowo.pl

Borneński Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza mieszkańców gminy Borne Sulinowo i nie tylko do udziału w niezwykłym przedsięwzięciu pn.: „Pierwszy Borneński Festiwal Nauki”. Ten unikatowy projekt zainauguruje objazdowa, interaktywna wystawa pn.: „Eksperymentuj!” z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Naukowe pokazy, z wykorzystaniem 15 interaktywnych eksponatów, z całą pewnością pobudzą zmysły i wyobraźnię, ale przede wszystkim pozwolą spojrzeć na naukę z perspektywy zabawy. Efektownym eksperymentom z udziałem publiczności towarzyszyć będzie oryginalna muzyka.

Dorosłych mieszkańców organizatorzy zapraszają na wystawę do Budynku Kulturalno – Oświatowego w Bornem Sulinowie przy Al. Niepodległości 28 w dniu 30 maja 2015r. (sobota), w godz. 12.00 – 13.00 i 13.00 – 14.00.

Jednocześnie informujemy, że dzieci i młodzież realizujący obowiązek szkolny w gminie Borne Sulinowo obejrzą wystawę w terminach według harmonogramu.

Natomiast dzieci i młodzież z innych miejscowości powiatu szczecineckiego mogą obejrzeć pokaz w dniu 30 maja 2015r. (sobota), w godz. 14.00 – 15.00 (rezerwacja  bezpłatnych wejściówek). Wstęp wyłącznie po okazaniu wejściówek!

info: Grażyna Waryan, UTW

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: