Jarmark Twórczości Osób Niepełnosprawnych na Placu Wolności

  • KW
  • 2015-05-21 14:01:31
Jarmark Twórczości Osób Niepełnosprawnych na Placu Wolności
  • Foto: TV Gawex

Już dzisiaj, 21 maja 2015 r. na Placu Wolności w Szczecinku odbywa się XII edycja Jarmarku Twórczości Osób Niepełnosprawnych, który organizowany jest corocznie w ramach obchodów Europejskiego Dnia Protestu Przeciwko Dyskryminacji Osób Niepełnosprawnych. Jarmark oraz towarzyszące mu atrakcje odbywać się będą w godzinach: 12:00 – 16:00.

Organizatorem tej cieszącej się wciąż rosnącym zainteresowaniem imprezy są uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „ATUT” w Szczecinku. Tegoroczne spotkanie odbywać się będzie pod hasłem: „Szczecinek miastem przyjaznym osobom niepełnosprawnym”, a jego główny cel, to prezentacja i promocja różnorodnej twórczości osób niepełnosprawnych. 

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu szczecineckiego do odwiedzenia w tym dniu straganów jarmarku, na których prezentowane będą prace i wyroby wykonane przez osoby niepełnosprawne. Nie zabraknie także występów tanecznych oraz muzycznych, wykonywanych nie tylko przez osoby niepełnosprawne, ale także zaproszonych specjalnie na tą okazję gości. 

W imieniu organizatorów – serdecznie zapraszamy.

info: Marcin Tadzik

Jarmark Twórczości Osób Niepełnosprawnych na Placu Wolności

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: