Szczecineckie schronisko potrzebuje naszego wsparcia!

  • KW
  • 2015-05-20 10:41:01
Szczecineckie schronisko potrzebuje naszego wsparcia!
  • Foto: schronisko.pl

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinku bierze udział w konkursie, w którym do wygrania jest karma o wartości nawet 15 tysięcy złotych.

Główną nagrodę, czyli karmę dla pupili szczecineckie schronisko może otrzymać tylko i wyłącznie przy pomocy internautów. Schronisko, które w internetowym głosowaniu zbierze największą ilość głosów otrzyma główną nagrodę. W tym momencie placówka z naszego miasta zajmuje drugie miejsce, ale do pierwszego jest bardzo blisko, dlatego liczymy na Państwa pomoc!

Jak zagłosować?

Wbrew pozorom zarejestrowanie na forum jest bardzo proste, wystarczy trzymać się poniższych wskazówek. Jeśli nie ma się jeszcze konta na KV i nigdy nie głosowało to trzeba się zarejestrować.
Wejdź na rejestrację: http://www.krakvet.pl/forum/ucp.php?mode=register&sid=85741eb671e5bc2835aeb05c82962955
Kliknij, że akceptujesz regulamin. Następnie przechodzi się do wypełniania rubryk. http://www.krakvet.pl/forum/ucp.php?mode=register. Trzeba tylko pamiętać, że FOKA według KV nie żyje w Polsce.
Kiedy już to wypełnisz, wyślesz i klikniesz w link potwierdzający na poczcie, trzeba się zalogować i przywitać na wątku „ Poznajmy się”. http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611&start=42780
I można przejść do wątku, gdzie  jest ankieta i odbywa się głosowanie. http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=18549 
Zaznacz SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT SZCZECINEK i wyślij!!!
To jeszcze nie koniec. Teraz ukaże się ramka, gdzie należy wpisać nr telefonu. Należy kliknąć w ramkę, gdzie jest napisane: ''Wyślij numer i oczekuj na kod''.
Znowu ukaże się  napis: ''Wprowadź kod weryfikacyjny z smsa (wysłany na numer telefonu)''
Trzeba wpisać kod i NACISNĄĆ: ''Zatwierdź głos''
Czasem na kod długo się czeka, czasem dochodzi dopiero po kilkunastu godzinach. 

Głosowanie wydaje się zawiłe, jednak naprawdę przebiega to dość sprawnie. Zachęcamy do oddawania głosów. Dla nas to kilka minut, a dla zwierzaków cenne i wartościowe pożywienie, którego potrzebują. Głosowanie trwa do 29 maja. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: