Szczecinecki kwartalnik ''Brama'' już w sprzedaży!

  • KW
  • 2015-05-19 09:59:33
Szczecinecki kwartalnik ''Brama'' już w sprzedaży!
  • Foto: www.facebook.com/okiem.na.horror

Ukazał się właśnie pierwszy numer kwartalnika "Brama", którego redakcja składa się z członków Szczecineckiego Klubu Fantastyki i bloga Okiem Na Horror. Magazyn jest już dostępny w kasie kina "Wolność" i przez Internet.

Pomysł, aby wydawać taką gazetę zrodził się już jakiś czas temu. ''Brama'' to coś dla miłośników fantastyki i grozy, w którym znajdują się opowiadania, artykuły, a także recenzje różnych gier. Jak mówią pomysłodawcy i twórcy, w Polsce jest zdecydowanie za mało takich pism i mają nadzieję, że szczecinecka "Brama" podbije arenę ogólnopolską.

Jest to pierwszy numer, poprzedni potraktowaliśmy jako "zerowy", eksperymentalny – tłumaczy Paweł Kwiecień, redaktor naczelny "Bramy". Tematem tego numeru są wampiry, a poza nimi jak zwykle dużo opowiadań, felietony i artykuły o grach bez prądu. Pojawiają się nowi autorzy tekstów, jak i poprzedni współpracownicy.

Trzeba przyznać, że samo wydanie robi ogromne wrażenie – już sama okładka zwraca dużą uwagę. Poza tym utrzymana jest wysoka jakość papieru i dbałość o dobrą grafikę. Warto więc zaopatrzyć się w nowy, a właściwie pierwszy, oficjalny numer "Bramy".

Szczecinecki kwartalnik ''Brama'' już w sprzedaży!

Komentarze (3)

marekgrabka 2015-05-19 11:34

Świetny pomysł, w jakiej cenie?

Maryś 2015-05-19 15:16

Warto wspomnieć, że wydawcą jest SAPiK... a Szczecinecki Klub Fantastyki to nic innego jak sekcja SAPiKu.

ona.. 2015-06-18 09:52

glupota i jakas forma okultyzmu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: