Dni otwarte szczecineckiej Szkoły Muzycznej - WIDEO

  • KW
  • 2015-05-18 17:04:27
Dni otwarte szczecineckiej Szkoły Muzycznej - WIDEO
  • Foto: RB

W Szkole Muzycznej im. Oskara Kolberga rozpoczęły się dni otwarte. To już tradycja w tej placówce, a mieszkańcy chętnie biorą udział udział w wydarzeniach towarzyszących tym dniom.

Dni otwarte rozpoczęły się dzisiaj o godzinie 16:00 przejściem barwnego korowodu spod Szkoły Muzycznej na Plac Wolności. Tam, pod Ratuszem ustawiona została scena, na której uczniowie prezentują przed publicznością swoje muzyczne zdolności. Zainteresowani zapisaniem się do szczecineckiej Szkoły Muzycznej mogą także zapoznać się z ofertą edukacyjną na specjalnie przygotowanym stoisku.

Dni otwarte są doskonałą okazją do zaprezentowania się mieszkańcom miasta. Mamy nadzieję, że popołudniowe godziny obchodów pozwolą całej naszej społeczności świętować razem. Impreza ma charakter otwarty, więc mogą w niej wziąć udział wszyscy zainteresowani - mówili uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej.

Jutro, 19 maja odbędzie się drugi dzień dni otwartych. Przewidziano między innymi konsultacje indywidualne z zakresu gry na instrumentach, koncert oraz spotkanie informacyjne w budynku szkoły.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: