Kierowca miał 3 promile alkoholu we krwi. Czeka go czwarty wyrok za jazdę po pijanemu!

  • KW
  • 2015-05-18 14:14:22
Kierowca miał 3 promile alkoholu we krwi. Czeka go czwarty wyrok za jazdę po pijanemu!
  • Foto: TV Gawex

Policjanci ze szczecineckiej drogówki zatrzymali kierowcę osobowego forda, który miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem, nie będzie to jednak dla niego nic nowego. Wcześniej był już trzykrotnie karany za jazdę po pijaku.

Funkcjonariusze ze Szczecinka na terenie gminy Szczecinek zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. Kiedy 36-letni mieszkaniec gminy Szczecinek otworzył drzwi od pojazdu, funkcjonariusze wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu z ust. Dlatego też wykonali badanie trzeźwości mężczyzny. Badanie potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy które wykazało, że 36 - latek ma w organizmie 3 promile alkoholu, co więcej różnica w wynikach pomiędzy pierwszym a drugim badaniem była rosnącą.

Sprawca został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości a zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi zastosować środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru - powiedziała nam Anna Matys, rzecznik prasowy szczecineckiej KPP. 

Komentarze (3)

max 2015-05-18 20:15

Może sędziemu trzeba walnąć w łeb by się obudził i wreszcie wsadził gnoja za kraty, a nie czeka aż gnojek kogoś okaleczy lub zabije. Co potem powie sędzia?

kj 2015-05-19 09:34

JAK WALNIE W AUTO SĘDZIEGO,TO MOŻE JUŻ NIC NIE POWIEDZIEĆ.

Jola 2015-05-19 18:30

Teraz zgodnie z nowymi przepisami są surowsze kary dla pijanych kierowców i dobrze. Stop barbażyńcom na naszych drogach!!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: