GAWEX MEDIA wśród najlepszych

  • Irek Markanicz
  • 2015-05-15 21:26:13
GAWEX MEDIA wśród najlepszych
  • Foto: Irek Markanicz

W piątkowy wieczór w Filharmonii Koszalińskiej uroczyście zainaugurowano 47. Koszalińskie Dni Techniki. Zgodnie z wieloletnią tradycją podczas uroczystej gali, wręczono nagrody przyznane przez Kapitułę Nagród i Wyróżnień Środkowopomorskiej Rady Naczelnej Organizacji Technicznej w Koszalinie

W tym roku Kapituła postanowiła że statuetka z charakterystycznym gryfem trafi do następujących osób, firm i instytucji:

W kategorii Zachodniopomorski Produkt 2015 r do Agra Alex Aleksander i Jacek Lubiński Sp.j. z Redła za ZAPRAWIARKĘ DO NASION HANKA 25W oraz do firmy MEDEN-INMED Sp. z o.o. z Koszalina za RODZINĘ LAMP DO NAŚWIETLEŃ SOLMED.

W kategorii Koszaliński Produkt 2015 r do Piekarni Drzewiańskiej za KOSZALIŃSKI JANTAREK

W kategorii Firma Roku 2015 do HAKO Technology Sp. z o.o.  Chałupy

W kategorii Usługa 2015 r. do Fundacji Oświatowe Europejskie Centrum Edukacyjne w Koszalinie za EDUKACJĘ POKOLENIOWĄ

W kategorii Inwestycja 2015 r. do GAWEX MEDIA Sp z o.o. ze Szczecinka za ŚWIATŁOWODOWĄ MAGISTRALĘ SZEROKOPASMOWĄ SZCZECINEK-KOSZALIN. To już kolejna nagroda, jaka trafia do szczecineckiego operatora telekomunikacyjnego, 200-kilometrowa linia światłowodu trafia do wielu miejscowości regionu, skutecznie przeciwstawiając się "wykluczeniu cyfrowemu".

W kategorii Natura i Tradycja 2015 do Fuhrmann S.A. z Połczyna-Zdroju za RODZINĘ PIW POŁCZYŃSKICH

W kategorii Menadżer Pomorza Zachodniego przyznano trzy równorzędne nagrody, które otrzymali : Arkadiusz Kaczmarski z TEPRO S.A. KOSZALIN, Zbigniew Pluta z Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Rozwoju Gospodarczego oraz Donat Król z firmy IMPERIAL Sp. z o.o. z Białogardu.

W kategorii Lider Samorządu Terytorialnego 2015 gryfa otrzymał Arkadiusz Klimowicz, burmistrz Darłowa

W kategorii Samorządowiec 25-lecia uhonorowano Bogdana Krawczyka, pierwszego po zmianach ustrojowych Prezydenta Koszalina

Za nowe rozwiązania w dziedzinie techniki za rok 2014 Nagrodę I-ego stopnia otrzymał zespół Politechniki Koszalińskiej i Uniwersytetu Technicznego w Ostrawie za INNOWACYJNY SPOSÓB KSZTAŁTOWANIA I POMIARU WŁASNOŚCI MECHANICZNYCH PÓŁWYROBÓW W POSTACI PRĘTÓW I BLACH

Spotkanie w Filharmonii Koszalińskiej było też okazją do odnotowania jubileuszy. W obecnym roku 25-lecie istnienia obchodzą takie firmy jak Energobud i Kospel, a 10 lat obchodzi koszalińskie Eldorado.

Zakończeniem uroczystości był koncert w wykonaniu artystów Filharmonii Koszalińskiej.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (3)

Pozdro 2015-05-15 22:27

Gratulacje. Widać, że Gawex się rozwija!! Kable w górę!!

Krzysztof 2015-05-15 22:30

Kopali, kopali i się dokopali. No to teraz świętują, na obu końcach kabla, bo w szczecinku też była jakaś nagroda, za tą inwestycje.

Sławek 2015-05-17 19:04

Dobrze, że firma ze Szczecinka się rozwija, zawsze jakaś praca dla ludzi jest.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: