Służby wznawiają poszukiwania bezdomnego mężczyzny na Trzesiecku

  • KW
  • 2015-05-13 14:18:40
Służby wznawiają poszukiwania bezdomnego mężczyzny na Trzesiecku
  • Foto: TV Gawex

Szczecineckie służby: policja, straż pożarna i straż miejska od wczorajszego wieczoru prowadzą działania poszukiwawcze na jeziorze Trzesiecko.

Komenda Powiatowa Policji w Szczecinku we wtorkowy wieczór otrzymała zgłoszenie od mieszkanki naszego miasta, że znalazła ona złożone ubrania męskie przy szczecineckim jeziorze w okolicy Trzesieki. Policja po interwencji, rozpoczęła działania poszukiwawcze. W godzinach wieczornych, 12 maja służby prowadziły działania na jeziorze. Niestety, nikogo nie znaleziono, a poprzez złe warunki atmosferyczne i złą widoczność, przerwano akcję. 

Jak się okazuje, wraz z ubraniami policja zabezpieczyła także książeczkę wojskową mężczyzny. Jest nim bezdomny, pochodzący z Białogardu. Policja skontaktowała się z osobą spokrewnioną z mężczyzną, jednak nie utrzymują oni kontaktu od dłuższego czasu. Poszukiwany był także legitymowany przez policję na początku maja br. w Białogardzie. 

Ciągle prowadzimy intensywne prace poszukiwawcze. Dzisiaj wznawiamy poszukiwania, zostanie sprawdzony brzeg jeziora, przeglądamy także monitoring miejski - powiedziała nam Anna Matys, rzecznik prasowy KPP Szczecinek. Sprawdzamy wszystkie okoliczności i dążymy do wyjaśnienia całej sytuacji - dodaje. W poszukiwania zaangażowana jest też straż pożarna, WOPR oraz przedstawiciele Ośrodka Szkolenia PSP z Bornego Sulinowa, którzy mają do dyspozycji specjalną, wyposażoną w sonar, łódź do akcji poszukiwawczych. 

O tej sprawie będziemy Państwa informować na bieżąco. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

xx 2015-05-13 19:15

Dajcie znać kiedy go znajdą :)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: