Dwóch mężczyzn zatrzymanych z kokainą w bieliźnie

  • KW
  • 2015-05-12 14:49:46
Dwóch mężczyzn zatrzymanych z kokainą w bieliźnie
  • Foto: TV Gawex

W minionym tygodniu, szczecinecka policja zatrzymała na gorącym uczynku dwóch młodych mieszkańców Chojnic. Próbowali oni zamazać sprayem znak drogowy, a kiedy zostali zatrzymani w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, okazało się, że jeden z nich w bieliźnie posiada kokainę.

Młodzi mieszkańcy Chojnic zostali zatrzymani na gorącym uczynku, kiedy to próbowali zamalować sprayem znak drogowy - tablicę informującą o nazwie miejscowości. Szkody, które poczynili mężczyźni oszacowano na 2 tysiące złotych - powiedziała nam Anna Matys z KPP Szczecinek. Z uwagi na fakt, że mężczyźni byli pod wpływem alkoholu, zostali przewiezieni do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Następnego dnia przedstawiono mężczyznom nie tylko zarzut zniszczenia mienia, lecz także posiadania środków odurzających. Jeden z mężczyzn posiadał w bieliźnie środki odurzające - kokainę - dodała Anna Matys. 

Komentarze (2)

Chojniczanin 2015-05-13 19:08

TO NIE BYŁA ŻADNA KOKAINA, PROSZĘ AUTORA O WIARYGODNE ŹRÓDŁA INFORMACJI BO POLICJA NA 100% TAKIM NIE JEST. PROSIŁBYM TAKŻE ABY NIE ROZPROWADZAĆ FAŁSZYWYCH INFORMACJI. TO JEST JAWNE OCZERNIANIE NA FORUM PUBLICZNYM, TAK SIE CHYBA NIE ROBI, PRAWDA? ;-) MAM NADZIEJĘ ŻE SPRAWA SIĘ WYJAŚNI :)

hehe 2015-05-14 13:37

Nie martw się na mnie też była nagonka if ju noł łat aj min

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: