Wielkie krwawienie, czyli Motoserce 2015

  • KW
  • 2015-05-12 10:19:20
Wielkie krwawienie, czyli Motoserce 2015
  • Foto: TV Gawex

Ruszyła właśnie piąta edycja akcji Motoserce, organizowana przez Klub Ole Karter Szczecinek przy pomocy motocyklistów z naszego miasta.

W tym roku akcja Motoserce odbędzie się w troszkę innej formule, niż w latach poprzednich. Dotychczas, oddawano krew w mobilnym punkcie, który przyjeżdżał pod siedzibę Klubu Ole Karter na Świątkach w konkretny dzień. Tam odbywał się również festyn, gry i zabawy. Tegoroczna, piąta już edycja, rozpoczęła się już 10 maja. Od minionej niedzieli każdy może oddać krew na rzecz Motoserca w Szczecineckim Punkcie Krwiodawstwa. Chętni wypełnią tam ankietę, w której zaznaczą, że chcą to zrobić na rzecz Motoserca, a dodatkowo mogą wziąć udział w loterii z nagrodami - powiedział nam Marek ''Nemo'' Zieliński z Ole Karter Klub. Tak więc od 10 maja do 6 czerwca zapraszamy do oddawania krwi - dodaje. 

6 czerwca br. odbędzie się wielki finał na Świątkach, gdzie wszyscy spotkają się przy wspólnej muzyce i zabawach dla dzieci. Tak jak w latach poprzednich pojawi się też mobilny punkt poboru krwi i każdy chętny będzie mógł oddać krew. W edycji 2014 uzbierano 24 litry krwi. Już niedługo dowiemy się, czy rekord zostanie pobity. Chcielibyśmy uzbierać minimum 30 litrów krwi- poinformował nas Marek ''Nemo''. 

Wielkie krwawienie, czyli Motoserce 2015

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: