WIDEO: taką mamy młodzież - interwencja w centrum Szczecinka

  • KW
  • 2015-05-06 12:50:11
WIDEO: taką mamy młodzież - interwencja w centrum Szczecinka
  • Foto: TV Gawex

Prezentujemy Państwu nagranie wideo, zarejestrowane przez jednego ze szczecineckich strażników miejskich, które pokazuje przebieg jednej z interwencji w centrum naszego miasta.

O tej interwencji pisaliśmy wczoraj, w artykule przedstawiającym cotygodniowe interwencje Straży Miejskiej. Przypomnijmy, 2 maja 2015, około godziny 21:20 patrol szczecineckiej Straży Miejskiej na Placu Wolności podejmował interwencję wobec grupki młodzieży, która awanturowała się i przewracała kosze na śmieci. Dwaj chłopcy, przebywający w tej grupie usiłowali uciec. Jeden z nich został ujęty w klatce schodowej przy ul. Sadowej. Jak się okazało, chłopiec ten to uciekinier z ośrodka wychowawczego. Podczas zatrzymania był niezwykle agresywny, o czym świadczyć może poniższy materiał filmowy, udostępniony dla TV GAWEX przez Straż Miejską Szczecinek.

PONIŻSZE NAGRANIE ZAWIERA WULGARYZMY I PRZEZNACZONE JEST TYLKO DLA OSÓB DOROSŁYCH.

Komentarze (18)

xyz 2015-05-06 13:02

Nie było pały i gazu???????????????? Jaka kultura u strażników. Kamera czyni cuda!

was h 2015-05-06 13:41

Nie pakujcie wszystkich do jednego wora

Perła 2015-05-06 14:02

Wj**** mu mogli a nie nagrywać, wyjdzie z ośrodka i zrobi krzywdę innym

szok 2015-05-06 14:03

ile to to ma lat? i gdzie są rodzice.Pokazać jemu co można zrobić.

Szotek 2015-05-06 14:11

Ciekawe kto to. xD

xyz 2015-05-06 14:12

uciekinier z ośrodka i tytuł "taką mamy młodzież" ładnie to pakować wszystkich do jednego wora?

lechu 2015-05-06 14:36

No tak...pały, gazu itd. A jak strażnik tak zrobił (a przynajmniej tak to wyglądało z nagrania) to pół Polski chciało go powiesić na latarni. TAKIE WŁAŚNIE SĄ REALIA!!! Tak wygląda interwencja. Gówniarze są grzeczni tylko kiedy sami nagrywają z zamiarem wrzucenia na YouTube.

paula 2015-05-06 15:20

Tylko gotuje się w człowieku jak widzi takich "chłopców"!

mlody1991 2015-05-06 15:22

Bo z osrodka to odrazu zrobi krzywde. Zastanowcie sie co pisxecie nie kazdy z osrodkow jest agresywny itp

Wiola 2015-05-06 16:04

Jestem wtrząśnięta tym nagraniem, tym chłopcem. Masakraaa! Dziecko drogie, jaką trogą ty kroczysz? Co będzie jak będziesz miał 20 lat??? Rozpacz

zwała 2015-05-06 17:23

Wy****c szybe ? Hahahha.potrzebny Ci młotek :))

Obserwator 2015-05-06 19:56

Życie zweryfikuje małolata... Jeszcze rowy będzie kopał (o ile będzie praca) - wtedy zrozumie, jaki 'cwany' jest i na ile mu wolno.

rumcajs 2015-05-06 20:08

Prowokacja przed wyborami!,i tyle na temat!

xxxc 2015-05-06 23:55

Fakt zdarzają się i takie przypadki ale to tylko może świadczyć o tym ze chłopak ma problemy sam z sobą i nie radzi sobie z tym ale oczywiście odzew ze strony strażników musi być nagranie za nagranie... Tylko ze oni od tego są i nie jest to pierwszy i.napewno nie ostatni taki przypadek tylko po co to publikować???

za 2015-05-07 14:00

Czy prawo w tej Polsce sluzy tylko bandytom?chcialbym zobaczyc w tej akcji policje amerykanska,niemcka nie jestem zwolennikiem przemocy ale tego typu zachowania nie mieszcza sie w zadnej kategori ludzi,moze sa to zwierzeta? mysle ze tez nie.

do xxxc 2015-05-07 14:04

Powinno więcej publikować sie takich nagrań zeby pokazać społeczeństwu jak wygląda praca w SM. Kwżdy obywtel wypowida się na temat tej formacji negatywnie,że nic nie robią, a wiekszości ludzi tam zatrudnionych za 1400zl musi użerać się z takimi oszołomami i nie wie kiedy dostanie kosę. Niewielu by się znalazło chętnych by wykonywać tak niebezpieczną pracę za te marne grosze i do 67 roku życia.

znajoma 2015-05-07 20:22

To jest jedna wielka żenada.. Jeśli uważacie że chłopak jest agresywny, dobrze macie rację, ale to mogliście go obezwładnić. I jaka to jest rozwaga SM kiedy to pozwalacie kobiecie siedzieć z agresywną osoba w aucie a mężczyzna kręci film. Który w gruncie rzeczy jest absturdem gdyż słychać jak kamerzysta wydaje się w pyskowke z chłopakiem. Proszę droga Strażo Miejska co chcieliście udowodnić tym nagraniem.? Gdyby nie daj Boże chłopaka uderzył by kobietę tez Pan by nagrywał? Pozdrowienia za rozwage dla SM