Piotr Hołownia mistrzem Szczecinka w Turnieju FIFA 2015

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-05-03 21:51:59
Piotr Hołownia mistrzem Szczecinka w Turnieju FIFA 2015
  • Foto: Organizator

Dziś 03.05 w kinie Wolność odbyły się III Mistrzostwa Szczecinka w FIFA XV, w zmaganiach wzięło udział 128 graczy, a całość zorganizował Szczecinecki Klub Fantastyki.

Mistrzostwa Szczecinka w grę FIFA odbywają się już po raz trzeci z rzędu. Impreza ta gromadzi wielu fanów i  co roku ma podobny przebieg. W tym roku udział w niej wzięło 128 zawodników - ta liczba podyktowana jest liczbą stanowisk do gry - mówi Paweł Kwiecień organizator. Eliminacje rozgrywamy w hali Kina Wolność, natomiast finał na sali kina. Tam mogliśmy dodać do gry dźwięk przestrzenny, który dodatkowo wzmacnia emocje graczy i kibicujących im widzów. Do finału zakwalifikowało się czterech zawodników Piotr Hołownia, Bartek Woźniak, Arkadiusz Schab i Wojtek Wasąg  i choć poziom graczy był bardzo wysoki zwycięzca mógł być tylko jeden. Został nim Piotr Hołownia ze Szczecinka grający Realem Madryt, który zwyciężył 2:0 Bartka Woźniaka z Czaplinka grającego Bajernem Monachium. Piotr Hołownia to wysokiej klasy amator, który na co dzień trenuje grę w piłkę również w "realu" , zwyciężając obronił tytuł Mistrza Szczecinka z zeszłego roku. Hołownia jest także zwycięzcą turnieju "W i Poza Ekranem" który został zorganizowany w lutym tego roku w "ekonomiku". Mistrz Hołownia zwyciężając, zdobył  nagrodę główną PLAY STATION 4.

Organizatorzy i sponsorzy ufundowali wiele nagród, były to miedzy innymi gry FIFA 15, Gra MineCraft, Kubki termiczne, Koszulki, bilety do kina i inne drobne upominki.

Zwycięzcy III edycji Mistrzostw

1. Piotr Hołownia - Szczecinek

2. Bartłomiej Woźniak- Czaplinek

3. Arkadiusz Schab - Szczecinek

4. Wojciech Wasąg - Szczecinek

Patronem medialnym imprezy była TV Gawex.

Piotr Hołownia mistrzem Szczecinka w Turnieju FIFA 2015

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: