Majówka w Bornem Sulinowie: pochód, zumba, bule i inne atrakcje

  • KW
  • 2015-05-02 14:58:37
Majówka w Bornem Sulinowie: pochód, zumba, bule i inne atrakcje
  • Foto: TV Gawex

W Bornem Sulinowie dla mieszkańców i gości przygotowano sporo atrakcji na weekend majowy. Trzydniowe imprezowanie rozpoczęło się od pochodu, który odbył się w piątek.

Mimo pogody, która niestety nie dopisała, uczestnicy nie zawiedli i ponownie przeszli ulicami Bornego Sulinowa. 1-go maja uczestnicy przebrani w stroje z różnych epok, dumnie maszerowali ulicami leśnego miasta. Damy dworu, sportowcy, motocykliści, zabytkowe samochody, oryginalne przebrania - wszystko to zobaczyliśmy wczoraj w Bornem. Jak zawsze było wesoło, radośnie i uroczyście. Tym pochodem rozpoczęła się także majówka. Zaraz po nim, jego uczestnicy oraz mieszkańcy i zaproszeni goście wzięli udział w festynie. 

Dzisiaj, 2 maja w Bornem Sulinowie na wszystkich czekają kolejne atrakcje. Rano odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci oraz rowerowy rajd pokoju. O godzinie 16 rozpocznie się otwarty turniej zumby, a wieczorem, o 22 piłkarze zagrają na Orliku w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej.  

Na zakończenie trzydniowego świętowania, w niedziele przygotowano coś dla miłośników rowerowych wycieczek - Rodzinny Rajd Rowerowy Rowerostrada z Bornego Sulinowa do Szczecinka. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

kilina 2015-05-03 08:33

Ale w szczecinku trudno takie cos zrobić dla najmniejszych...

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: