''Opozycja paraliżuje działalność Urzędu Miejskiego'' - WIDEO

  • KW
  • 2015-04-30 10:34:07
''Opozycja paraliżuje działalność Urzędu Miejskiego'' - WIDEO
  • Foto: TV Gawex

Można by rzec, że od nowej kadencji, każda z sesji Rady Miasta Szczecinek przynosi sporo emocji, dyskusji i zarzutów. Tak było i dzisiaj.

168 godzin pracy urzędników bez sprawdzenia danych związanych z referendum, natomiast 310 godzin ze sprawdzeniem - tyle czasu pochłonęło urzędnikom Urzędu Miejskiego odpowiadanie na Wasze zapytania - powiedział Burmistrz Jerzy Hardie-Douglas do opozycji podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta. Burmistrz wyliczył także, że te godziny to koszt około 10 278,00 złotych.

Radni "Razem dla Szczecinka" w miesiącu kwietniu wystosowali kilkanaście pytań do Urzędu Miasta, między innymi o wyjaśnienie kwot czynszy i dzierżaw, o wycinkę drzew przy LO im. Księżnej Elżbiety, a także o wsparcie finansowe, które otrzymuje SzLOT. Na zarzut Burmistrza Radny Jacek Pawłowicz odpowiedział, że informacje te powinny być dostępne na BIPie: gdyby te informacje były dostępne na BIPie nie byłoby tyle pracy. My mamy prawo kontrolować na co wydawane są nasze pieniądze (...). 

Poniżej przedstawiamy fragment dzisiejszej sesji Rady Miasta Szczecinek. 

Komentarze (2)

kika 2015-05-02 12:08

I BARDZO DOBRZE, OBCIĄŻYĆ ICH KOSZTAMI , JAK SŁYSZE TEKSTY TYPU " LOKALNY RUCH SPOŁECZEŃSTWA OBYWATELSKIEGO " TO MI SIE ŚMIAĆ CHCE. PRAWIE JAK W "MISIU".

HALO 2015-05-04 10:20

CHYBA CHCĄ WIEDZIEĆ ILE PŁACĄ NIE????

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: