Charytatywny pokaz mody

  • KW
  • 2015-04-29 13:33:08
Charytatywny pokaz mody
  • Foto: TV Gawex

Już po raz kolejny z inicjatywy Hanny Mojsiuk, liderki Grupy Charytatywnej działającej w ramach Północnej Izby Gospodarczej w Koszalinie odbyło się spotkanie z cyklu "Odpowiedzialny Przedsiębiorca", tym razem pod nazwą "Charytatywny pokaz mody".

Spotkanie miało miejsce w salonie Peugeot Mojsiuk Motor, a gospodarzami byli Firma Handlowa Lider s.c. Monika Łopińska-Mlonek & Aleksandra Łopińska-Werra z Domu Mody Polskiej oraz Anna Dudojć. 

Podczas spotkania odbył się charytatywny pokaz mody oraz prezentacja kapeluszy, a w rolę modelek i modeli wcielili się przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Koszalinie, przedstawiciele Urzędu Miasta oraz mediów.

Tradycyjnie zorganizowano także zbiórkę pieniędzy w kwocie 30 zł od każdego uczestnika. Uzbierana kwota została przeznaczona na wyposażenie mieszkania chronionego dla samotnych matek z dziećmi pod opieką Fundacji ''Zdążyć z miłością''. 

Specjalnie dla gości przygotowany został także poczęstunek oraz występ koszalińskiego artysty Piotra Zemła. 

Już dzisiaj, 29.04 relacja z tej imprezy w serwisie "Echa Dnia", natomiast obszerny program w piątek, 1 maja. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: