Konferencja ''Uzależnienie od Internetu'' w ZS nr 6

  • KW
  • 2015-04-28 13:46:46
Konferencja ''Uzależnienie od Internetu'' w ZS nr 6
  • Foto: TV Gawex

Dzisiaj, 28 kwietnia w Zespole Szkół nr 6 im. Stanisława Staszica odbyła się konferencja naukowo-szkoleniowa dotycząca uzależnienia od Internetu.

Pełna nazwa konferencji naukowo-szkoleniowej, która odbyła się dzisiaj to "Netholizm a młodzież XXI wieku - uzależnienie od Internetu''. Organizatorami był Zespół Szkół nr 6 im. St. Staszica oraz Państwowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Szczecinku. 

Konferencja trwała dwie godziny, w trakcie których uczestnicy wysłuchali pięciu wystąpień dotyczących problemu, jakim jest uzależnienie do Internetu. Po przywitaniu zgromadzonych gości i uczniów przez dyrektora ZS nr 6 Janusza Sienkiewicza swój wykład wygłosił Adam Łabęcki z ZS nr 3 w Szczecinku, a nosił on nazwę "IAD - uzależnienie od internetu". Zaraz po nim temat internetu i prawa poruszyła Anna Matys z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku. O "Nowej modzie - cyberuzależnieniu'' przestrzegała Izabela Rudy z PSSE w Szczecinku. Ostatnie dwa występy należały do Agnieszki Tumel z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ze Szczecinka oraz do Barbary Szysz z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. 

W przerwach między wykładami wystąpili z częścią artystyczną uczniowie Zespołu Szkół nr 6. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: