Tragiczny finał biegu Osińskiego. Zmarł zawodnik

  • KW
  • 2015-04-26 15:18:47
Tragiczny finał biegu Osińskiego. Zmarł zawodnik
  • Foto: TV Gawex

Podczas dzisiejszego 32. Międzynarodowego Biegu Ulicznego Memoriał Winanda Osińskiego, jeden z zawodników, na finałowym 10 kilometrze, tuż przed wbiegnięciem na stadion zasłabł i upadł. Służby medyczne interweniowały natychmiast. Mężczyznę, około 37 lat, przewieziono do szpitala i reanimowano. Niestety, nie udało się przywrócić krążenia, mężczyzna zmarł.

Komentarze (20)

jjj 2015-04-26 15:54

sport to zdrowie

jja 2015-04-26 18:29

W odpowiednich normach.

iii: 2015-04-26 18:37

a mówią,sport to zdrowie

bueno 2015-04-26 18:46

Każdy zawodnik przed startem powinien przejść badania dopuszczające go do biegu zwłaszcza długodystansowego,byłam kibicem na linii startowej i widziałam osoby, które nigdy nie parały się tym sportem (osoby otyłe i bez przygotowania) praktycznie każda z nich mogła tak zakończyć bieg.Organizatorzy odpowiadacie za tych ludzi, a dziś było ich ponad 510 osób.

sprint 2015-04-26 18:51

Następny który kupił modne buty do biegania, firmowy strój, pokrowiec na smartfona przyczepiany do ramienia, ściągnął Endomondo i stał się w miesiąc zawodowym biegaczem, plaga.

MM 2015-04-26 20:05

Wyrazy współczucia dla rodziny tragicznie zmarłego

Miłosz 2015-04-26 20:06

Takie rzeczy dzieją się coraz częściej, bo coraz więcej osób zabiera się do biegania bez przygotowania

xx 2015-04-26 20:22

bo to taka moda

Ala 2015-04-26 21:16

Ten Pan osierocił dwójkę dzieci

ToJa 2015-04-26 21:33

Podobno sport to zdrowie mówią :/

Brancek 2015-04-26 21:40

Ten Pan chyba nie pomyślał = nie kontrolował swojego zdrowia wcześniej, przykre... ale większość z nas robi dokładnie to samo każdego dnia.

MD 2015-04-26 21:58

ludzie! dlaczego 'Lajkujecie' info, że ktoś umarł???

olo 2015-04-26 21:58

Czytam te komentarze i nie wierzę, skąd w ludziach tyle pogardy dla drugiego człowieka. Chłopak osierocił dwójkę dzieci, a Wy o smartfonach, kolorowych butach, sport to zdrowie. Ludzie - co z Wami ?

Ololo 2015-04-26 22:58

Widziałam tego pana [*] Miedzy 8 a 9 kilometrem. Strasznie dyszał. Pomysłam: ze jak bym juz miała taki mocny oddech to bym padła odrazu.

:) 2015-04-26 23:28

on nie biegł pierwszy raz w tym biegu . sprawdźcie sobie wyniki z poprzedniego roku i przestańcie pisać o modnych butach i nieprzygotowaniu. Ile w Was jadu, dlaczego ? co on wam zrobił ludzie!!!

Roberto 2015-04-27 07:59

widziałem to zdarzenie, bardzo współczuje

kaka 2015-04-27 08:53

Tragedia, wyrazy współczucia dla rodziny:(

2015-04-27 09:30

RUSZAJMY SIĘ,BIEGAJMY ALE RÓBMY TO ROZSĄDNIE...

AAA 2015-04-27 20:53

bueno organizatorzy nie odpowiadaja za wczorajszy tragiczne wydarzenie... przy odbiorze pakietu kazdy uczestnik podpisuje oswiadczenie, ze biegnie na wlasna odpowiedzialnosc oraz, ze jest sie swiadomym wlasnego zrowia. Ten Pan tez to podpisal... bieglam wczoraj wiec wiem jak to jest... kazdemu z nas moze sie wydarzyc takie zakonczenie zycia... nie generalizujmy, ze podczas biegania ludzie umieraja... zdarza sie to rowniez podczad innych czynnosci... spacer,sen, idziesz ulica potykasz sie, uderzasz glowa o chodnik... zastanowcie sie powaznie zanim cos napiszecie... tego Pana juz nie ma i nie ma jak sie obronic a rodzina pozostaje i na pewno sa to dla nich najciezsze chwile...

OKROPNE 2015-04-28 20:37

Straszne, ktoś umarł. Zakażmy biegania! Od razu! Poważnie ludzie jesteście idiotami, umarł to umarł, codziennie na polskich drogach umierają i jakoś o nich tak nie dyskutujecie, żenada.