Całe życie jest szkołą - pożegnanie klas maturalnych w Zespole Szkół nr 6 im. Stanisława Staszica

  • Eliza Świtling
  • 2015-04-24 12:32:26
Całe życie jest szkołą - pożegnanie klas maturalnych w Zespole Szkół nr 6 im. Stanisława Staszica
  • Foto: TV Gawex

Pożegnanie klas maturalnych to zawsze bardzo wzruszający moment w życiu kazdej szkoły, dziś takie wydarzenie miało miejsce w Zespole Szkół nr 6 im. Stanisława Staszica.

Tradycją w popularnym "rolniczaku" jest to, iż akademie związaną z pożegnaniem klas maturalnych przygotowują klasy trzecie wraz z wychowawcą.

Dziś uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu, nastepnie głos zabrał dyrektor szkoły pan Janusz Sienkiewicz, który w kilku ciepłych słowach podziękował uczniom za wspólnie spędzone lata. 

Na wysokości zadania stanęli także uczniowie klas maturalnych, którzy wyrazili wdzięczność za odpowiednie pokierowanie i wychowanie. 
Wzruszającym momentem było także wręczenie kwiatów rodzicom i nauczycielom. Za bardzo dobre wyniki w nauce i udział w życiu szkoły wychowawcy nagrodzili swoich uczniów drobnymi upominkami i zabawnymi anegdotkami.

To ostatni taki moment kiedy podczas wspólnej uroczystości można się pośmiać i wzruszyć, przed maturzystami teraz ciężki okres ostatnich przygotowań do egzaminu dojrzałości, a potem już koniec ze szczęśliwymi i beztroskimi latami w szkole ponadgimnazjalnej. Rozpocznie się dorosłe życie, niektórzy z nich rozpoczną swoją drogę zawodową a inni pojdą na studia, jednak na pewno w sercu każdego z nich pozostanie pamięc o Zespole Szkół nr 6 w której jak sami mówią spędzili wspaniałe chwile.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

LPU 2015-04-26 13:03

Witam, zna ktoś może dziewczynę z 3 zdjęcia, która prowadzi to przedstawienie? W różowej spódniczce. Bardzo chciałbym Cię poznać:)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: